Bu kentin rengi YEŞİL ve SİYAH'tır..!

    Kocaelispor, Cumartesi günü sahipsiz olmadığını dosta düşmana haykırdı. 2-2 sona eren Kırıkhanspor maçından sonra Fethiye Caddesi'nde buluştu. Efs...

BÜYÜT

 

 

Kocaelispor, Cumartesi günü sahipsiz olmadığını dosta düşmana haykırdı. 2-2 sona eren Kırıkhanspor maçından sonra Fethiye Caddesi'nde buluştu. Efsane Başkan Sefa Sirmen ve beraberindeki heyet de Fethiye Caddesi'ne gelince, her yer karnaval alanına döndü. Sirmen ve beraberindeki binler Tanyıldız Düğün Salonu'na geldi. Taraftar burada yaklaşık 15 dakika trafiği kapadı. Her hangi bir taşkınlığın olmadığı organizasyonda, İzmit Yeşil ve Siyah sesleri ile inledi.

 

Büyük başkan

 

Kocaelisporlu taraftarlar 2-2 sona eren Kırıkhanspor maçının ardından soluğu Fethiye Caddesi'nde aldı. Daha önce planlanan organizasyona doğrultusunda hareket eden Yeşil Siyahlılar önce Fethiye Caddesi'nde bir araya geldiler, ardından İzmit Belediye Başkanı Sefa Sirmen ve beraberindeki heyet de Fethiye Caddesi'ne gelince ortalık karnaval alanına döndü. Meşalelerin yakıldığı ve tezahüratlarla inleyen Fethiye Caddesi'nde bir kez daha tarihi günlerinden birisini yaşadı.

 

Trafiği kitlediler

 

Kalabalık grup saat 16.30 civarında Tanyıldız Düğün Salonu'nun önüne hareket etti ve Kocaelispor'un bu kentin en önemli sosyal birliktelik merkezi olduğunu herkese haykırdı. CHP'li tüm kurmaylar da Kocaelisporluların gövde gösterisinde saf tuttular. Sefa Sirmen'in seçim otobüsünün önünde toplanan coşkulu grup, yolu trafiğe kapadı. Yaklaşık 15 dakika boyunca trafiğe kapatılan yolda, gerek araçlardaki sürücüler, gerekse de vatandaşlar hem Kocaelispor'a hem de Sirmen lehine tezahüratlarda bulundu.

 

Küçük gerginlik yaşandı

 

Kocaeli emniyeti Kocaelisporluların toplandığı gün için özel önlemler alırken, dün gerçekleşen ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı miting öncesi kentte kuş uçurtmadı. Öte yandan, aynı anda yürüyüş yaşan TKP'li grup ile bir şahıs arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı. Emniyet olayı kısa sürede bastırdı.

23 Mart 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR