CHP, Hasaneyn’de birlik mesajları verdi

CHP Gölcük İlçe Örgütü’nün Hasaneyn Köyü’nde düzenlediği toplantıya ilgi büyük oldu. CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Hurşit Güneş, toplantıda birlik ve...

BÜYÜT

CHP Gölcük İlçe Örgütü’nün Hasaneyn Köyü’nde düzenlediği toplantıya ilgi büyük oldu. CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Hurşit Güneş, toplantıda birlik ve beraberlik mesajları vererek CHP’nin 12 Haziran’da iktidara geleceğini söyledi.

CHP Gölcük İlçe Örgütü, önceki akşam Hasaneyn Köyü’nde toplantı düzenledi. CHP Gölcük İlçe Başkanı Caner Uzuner ve Hasaneyn Muhtarı Şaban Saral’ın ev sahipliğini yaptığı toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Adayı Hurşit Güneş, eski milletvekilleri Sefa Sirmen ve Bekir Yurdagül, milletvekili adayı Sadettin Yazıcıoğlu, Derince İlçe Başkanı Hakan Savaş, kurultay delegeleri Namık Saral, Erol Özbay ve Osman Suat Kalyoncu’nun katılımlarıyla CHP, güzel bir dayanışma sergiledi.

SICAK BİR ORTAM
CHP Gölcük İlçe Başkanı Caner Uzuner’in, yönetim kurulu, il genel ve belediye meclis üyeleriyle birlikte 100 civarında köylünün katıldığı toplantı çok samimi ve sıcak bir ortamda geçti. İlçe yöneticisinin sunumunun ardından Hasaneyn Muhtarı Şaban Saral ve İlçe Başkanı Caner Uzuner kısa birer konuşma yaptılar. Daha sonra Sefa Sirmen, Sadettin Yazıcıoğlu ve Bekir Yurdagül de Hasaneynliler’e seslenerek birlik ve beraberlikle AKP iktidarına son vermek gerektiği mesajını verdiler.

PROJELERİMİZ KABUL GÖRDÜ
Son olarak söz alan CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Hurşit Güneş, CHP’nin projelerini tanıttı. Geçmişte sadece sloganlarla halkımızın karşısına çıktığımız için yeterinde kabul görmediklerine belirten Güneş şunları söyledi: “CHP artık her kesime yönelik somut projelerle yurttaşlarımızın karşısına çıkıyor. Bizim projelerimiz hayali ve çılgın projeler değil, halkımızın gerçek önceliklerini dikkate alan kısa, orta ve uzun vadeli projelerdir. Halkımızın öncelikleri her zaman bizim de önceliğimiz olacaktır” dedi.

16 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR