Üzülmez eskileri dinledi

      AKP Kartepe Belediye Başkan adayı Hüseyin Üzülmez, seçim çalışmalarına başladı. Kartepe bünyesinde birleşen beldelerin eski başkanları ile bir a...

BÜYÜT

 

 

 

AKP Kartepe Belediye Başkan adayı Hüseyin Üzülmez, seçim çalışmalarına başladı. Kartepe bünyesinde birleşen beldelerin eski başkanları ile bir araya gelen Üzülmez, kendilerinin deneyimlerinden faydalanmak istediklerini dile getirdi. Başkan’ın Yeri Restaurant’ta düzenlenen programa katılım fazla oldu. Bu özel buluşmada ilçe başkanı Hasan Kandaz da hazır bulundu.

 

İLGİ SEVİNDİRDİ

Toplantıya eski Arslanbey Belediye başkanları Cemal Balta ve Fahrettin Yılmaz, eski Suadiye Belediye Başkanı Hüseyin Top, eski Derbent Belediye Başkanı Zafer Arat, eski Maşukiye Belediye Başkanı Mustafa Er, eski Acısu Belediye Başkanı Yusuf Akyıldız, eski Eşme Belediye Başkanı Şaban Özer, eski Uzunçiftlik Belediye başkanları Osman Demiröz ve Musa Coşkun, eski Köseköy Belediye başkanları Yakup Altan ve Habip Sarman, eski Sarımeşe Belediye Başkanı Ergün Berdan ile eski Acısu Belediye Başkanı Abdullah Sundur katıldı.

 

ONLARDAN YARARLANACAĞIZ

İlk seçim çalışmasında eski başkanlarla buluşan Hüseyin üzülmez, “Başkanlarımız geçmişte yaptıkları öne çıktılar. Bu toplantının amacı da başkanlarımızın tecrübelerinden faydalanmak. Kartepe konusundaki fikirlerini almak istiyoruz. Deneyimleri bizleri daha da ileri götürecektir. Gücümüz artacaktır” dedi.

 

KARABALIK HALEN BAŞKAN

30 Mart’ta seçimleri kazandığı takdirde devam edeceğini dile getiren Üzülmez, “Başkanlığımız döneminde de fikirlerinize başvuracağız. Desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim” diye konuştu. Şükrü Karabalık’ın halen görevinin başında olduğunu belirten Hüseyin Üzülmez, “Kendisinin burada olmamasını yanlış değerlendirmeyin. Biz eski başkanlarımızla bir araya gelmek istedik. Şükrü Başkan, hala görevinin başında” dedi.

 

HASAN KANDAZ’DAN

BİRLİKTELİK VURGUSU

Toplantıda konuşan ilçe başkanı Hasan Kandaz da, katılan herkese teşekkür etti. AKP’nin zor bir süreçten geçtiğini belirten Kandaz, “Rakiplerimiz sahaya daha önce çıktılar. Birlik ve beraberliğimizle her sorunun üstesinden geliriz” diye konuştu. Kandaz’ın konuşmasının ardından eski başkanlar söz alarak, Hüseyin Üzülmez’in yanında olduklarını vurguladılar. 

27 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR