Axalta Boya Sistemleri, Sabancı ile birlikte çalışacak

Öğrenciler, çok çeşitli projeler sayesinde MBA, Executive MBA veya Finans Yüksek Lisans (MoF) derslerini alırken aynı zamanda Axalta Türkiye ile prat...

BÜYÜT

Öğrenciler, çok çeşitli projeler sayesinde MBA, Executive MBA veya Finans Yüksek Lisans (MoF) derslerini alırken aynı zamanda Axalta Türkiye ile pratik kazanabilecekler. Bağımsız bir üniversite olan Sabancı Üniversitesi, Axalta Türkiye'nin Şekerpınar'da bulunan eğitim merkezinin yakınında bulunuyor.

 

BİLGİ-TABANLI EKONOMİ

Axalta’nın oto tamir konusunda Türkiye, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu direktörü Heinz Stolz şunları söyledi. "Axalta yeniliğin gücüne inanmaktadır. Biz genç yetenekleri yetiştirme arzusundayız. Yirmi birinci yüzyılın bilgi-tabanlı ekonomisi devamlı yenilik kaynağı sağlayabildiği için sektör ile akademik dünya arasındaki işbirliğini kesinlikle hayati görüyoruz." "Bu amaç doğrultusunda, işverenin hedeflerini karşılayacak uzmanlık ve mezun öğrenci becerilerini inşa etmek amacıyla yarının liderlerine danışmanlık yapmak için çok arzuluyuz."


KÜRESEL EĞİTİM

Ortak program, Sabancı'nın İşletme Fakültesi ile birlikte koordine edilecek ve katılan öğrencilerin kendi konuları ve şirketle ilgili projelerde yer almalarına imkan tanıyacak. Axalta, Türkiye'de büyüyerek öğrencilere üretim, yönetim, satış veya müşteri hizmetleri konularında projeler sunarak ders ihtiyaçlarını karşılamalarını, çalışma alanları için en uygun işi bulmaları ve aynı zamanda Axalta'nın operasyonlarına katkıda bulunmalarını sağlayacak. Axalta'nın Sabancı Üniversite ile yapmış olduğu eğitim programı bir defaya mahsus bir etkinlik olmayıp, Axalta'nın tüm dünyada akademik kurumlarla birlikte oluşturduğu ve büyüyen küresel eğitim programlarının bir parçasını teşkil ediyor.

21 Aralık 2014 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR