Güler: Yeni yerimizde hizmete devam ediyoruz

İş adamı Fahri Güler, yeni yaptığı bürosunda, Akgüler Group olarak hizmet vermeye devam ettiklerini ifade ederek, ‘’Bünyemizde yer alan Endüstriyel T...

İş adamı Fahri Güler, yeni yaptığı bürosunda, Akgüler Group olarak hizmet vermeye devam ettiklerini ifade ederek, ‘’Bünyemizde yer alan Endüstriyel Temizlik, İlaçlama, İnşaat faaliyetleri devam etmektedir. Yaptığımız hizmetler, ilçe halkının beğenisini ve takdirini kazandığı için daha geniş alanda, daha iyi imkanlarla buluştuk ve yeni adresimizde eş, dost ve müşterilerimizi bekliyoruz’’ dedi.

“2 BİNA TESLİM ETTİK”

 Güler, verilen hizmet ağı hakkında da bilgi aktararak, “İnşaat alanında 2015 yılından bu yana varız. 2 bina teslim ettik ve yapılan tüm daireler satıldı. Şimdi yeni projelere başladık ve ilçenin tercih edilen inşaat firmaları arasında yer aldık. Yeni bir bina inşaatının yanında villa projelerimiz de olacak. Bu arada, eski binalarının yerine yenisini isteyen vatandaşlarımız, bize uğrarlarsa kat karşılığı binalarını alıp, anahtar teslim olarak yenisini yapıyoruz ve bu konuda da garantili çalışmalarımız, müşteri memnuniyetimiz kanıtlanmıştır’’ dedi.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

İkinci sektör olarak Endüstriyel Temizlik alanında yer aldıklarını ifade eden Güler, ‘’Fabrikalarda, işyerlerinde tüm temizlik, hijyen, makine temizliği, alan temizliği bizim başarımızı kanıtladığımız sektör. Bu alanda 22 personelimiz çalışmakta ve birçok işyerinde hizmetimiz devam etmektedir. İşyerinin temizlik ve bakımını güvenli ellere teslim etmek isteyen işadamları ve yöneticileri bekliyoruz. Bir diğer hizmet alanımız da yine işyerlerinin hijyen, temizlik ve sterilize edilmesidir.

GIDA SEKTÖRÜ

Özellikle gıda sektöründe çalışan işyerleri yasa gereği en az ayda bir kez ilaçlanmalıdır. Bu yasal mevzuata uyulmazsa cezai işlem söz konusudur. Biz aynı zamanda Biosheld dezenfektan maddesinin Marmara Bölge Bayisi olarak görev yapıyoruz ve Biosidal ilaçlarla hijyen, temizlik ve ilaçlama yapıyoruz. Bu çalışma sonrasında işyerlerinde mikrop, bakteri, haşere barınamıyor, aksi halde binalar bunların yatağı haline gelebiliyor. Bun konuya gerekli önemin verilmesini istiyoruz’’ dedi. Akgüler Group, bina, inşaat sonrası temizlik, ilaçlama, hijyen, iş yeri temizliği, inşaat alanlarında, yeni adresi olan Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi Numara 128’de ki işyerinde sevenlerini ve müşterilerini bekliyor.

12 Eylül 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR