Gölcük Meclisi toplandı

Gölcük Belediye Meclisi, Mehmet Ellibeş’in başkanlığında Mayıs ayı toplantısını gerçekleştirdi.Gündemi oluşturan maddeler oy birliği ile kabul edildi....

BÜYÜT

Gölcük Belediye Meclisi, Mehmet Ellibeş’in başkanlığında Mayıs ayı toplantısını gerçekleştirdi.Gündemi oluşturan maddeler oy birliği ile kabul edildi. Mayıs ayı toplantısında, 2011 Mali yılı Kesin Hesabı Plan Bütçe Komisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi.
Engelliler haftası dolayısıyla tertip edilen Sualtı Fotoğraf Yarışması ödülleri komisyon tarafından belirlenen 1.ye 2 bin lira, 2.ye bin lira,3.ye 500 lira olarak kabul edilirken, satın alma komisyonu 40 adet fotoğraf alımına kadar her bir fotoğrafa 50 lira ödeyerek alımın yapılması kararı oy birliği ile kabul edildi.

İMAR ÖCRETİ ALINMAYACAK

Gölcük İhsaniye Otomotiv MYO imar ücretleri Belediye Meclisi tarafından alınmaması yönünde kararı oy birliği ile kabul edildi. 2012 yılı gelir tarifesine ilave olacak konular Plan-Bütçe komisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi. Hisar Derenin ıslah edilmesi konusunda oluşturulan komisyon dere yatağına cephesi olan arsaların arsa sahipleriyle anlaşmasının sağlanılarak alımın yapılması veya vatandaşlar tarafından bağış yapılması konusunda görüşmelerin tamamlanması oy birliği ile kabul edildi.

04 Mayıs 2012 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR