Cihan Hastanesi’nden çok anlamlı ziyaret

Özel Cihan Hastanesi yetkilileri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Kocaeli Huzurevi’nde ikamet eden sakinlere hatırlandıklarını hissettir...

Özel Cihan Hastanesi yetkilileri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Kocaeli Huzurevi’nde ikamet eden sakinlere hatırlandıklarını hissettirmek, aynı zamanda da yeni yıllarını kutlamak amacıyla önceki gün ziyaret etti.


SUNUM YAPILDI

Son derece duygusal anların yaşandığı ziyarette,  Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Günay Zorteymur, yaşlanmanın bir hastalık olmadığı, yaşama dair doğal bir döngü olduğu, bedensel ve ruhsal ihtiyaçların farklılaşmasından kaynaklı oluşabilecek hastalıklara karşı beslenmenin, egzersizin önemi hipertansiyon, diyabet, konularında, bir sunum gerçekleştirdi.

 

TEŞEKKÜR ETTİLER

Hastane görevlileri tarafından yaşlıların tansiyon ve açlık kan şekerine bakıldı. Kurumsal anlamda Özel Cihan Hastanesi olarak, yaşlılığı yaşam güneşinin batışı olarak değil, doğal bir döngü olarak algılamamız gerektiği vurgulandı. Cihan Hastanesi yetkilileri bu ziyaret sırasında kendilerine refakat eden Huzurevi Müdürü Mesut Yalçın olmak üzere Kocaeli Huzurevi yönetimine teşekkür etti.

28 Aralık 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR