Turkcell Platinum dünyası yenilendi

9 yıldır müşterilerine özel ayrıcalıklar sunan Turkcell Platinum’da yeni bir dönem başlıyor. Değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen dünya...

BÜYÜT

9 yıldır müşterilerine özel ayrıcalıklar sunan Turkcell Platinum’da yeni bir dönem başlıyor. Değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen dünyada Turkcell Platinum müşterileri, tüm iletişim ihtiyaçlarına yetecek yepyeni paketlerle tanışıyor.Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell’in ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum dünyasını müşterilerinin yoğun iletişim ihtiyaçları doğrultusunda yenilemeye devam ediyor. Konforlu yeni Platin paketler ve yeni yurt dışı iletişim seçenekleri ile müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları genişleten Turkcell Platinum’un akıllı telefon uygulaması da ayrıcalıklara tek bir dokunuşla ulaşmayı sağlıyor.

DAHA FAZLA KONFOR, DAHA FAZLA AYRICALIK

Konuyla ilgili açıklama yapan Turkcell Segment Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek şunları söyledi: “Yoğun iletişim ihtiyacı olan müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onların hayatına daha fazla konfor katmak üzere geliştirdiğimiz Turkcell Platinum’u müşterilerimizin değişen ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yeniliyoruz. “Bu doğrultuda yeni Platin Paket’lerimizi çok konuşmak isteyen, daha çok internete girmek isteyen, her ikisini de yoğun kullanan müşterilerimize göre farklı içeriklerde tasarladık. Müşterilerinin neredeyse tamamının akıllı telefon ve 5 kat daha fazla mobil internet kullandığı Turkcell Platinum paketlerimizde 2GB’dan başlayan internet, pakete dahil MMS, Konfor Alanları ile paketleri bitse bile uygun fiyata konuşma ve yurtiçi tarifelerini yurtdışında kullanabilme gibi avantajlarla Platinum dünyası ayrıcalıklarını zenginleştirdik. Hayatın her alanında ayrıcalıklarla dolu Turkcell Platinum dünyasına katılmak için müşterilerimizin tek yapması gereken 4 Platin paketten kendisine en uygun olanını seçmek” dedi.

PLATİNUM’LULARIN
YURTDIŞINDA DA KAFASI RAHAT

Yurt dışına sık seyahat eden Turkcell Platinum müşterilerinin Platin paketlerindeki dakikaları, internet ve SMS’leri Türkiye dışında da kullanabilmeleri, tarifelerine ek olarak günlük 9.90 TL karşılığında mümkün oluyor. Avrupa’da, Amerika, Rusya, Kıbrıs, Suudi Arabistan ve Çin’in de dahil olduğu 50 ülkede geçerli olan bu teklife ek olarak, özel günlerde yurt dışı çıkış pulu harcı ve ilk 30 SMS Turkcell’in hediyesi.

KONFOR ALANI İLE UYGUN FİYATA İLETİŞİM

Platin paketlerle birlikte sunulan yeni Konfor Alanı özelliği ile paket bitimlerinde ya da pakete dahil olmayan bir kullanım olduğunda, kullanıcıların ek bir işlemle uğraşmasına gerek kalmadan uygun fiyata iletişim devam ediyor. Örneğin; Paketteki dakikalar bittiğinde 250 dakikalık konfor alanı devreye giriyor ve 250 dakikaya kadar sadece 5 TL’ye konuşuluyor. İnternet bittiğinde 250 MB konfor alanı devreye giriyor ve 5 TL’ye internete giriliyor.

SADECE BİR DOKUNUŞ UZAKTA

Platinum dünyasında yeniliklerden bir diğeri de “Turkcell Platinum Uygulaması”. iOS ve çok yakında Android telefonlarda kullanılabilecek bu uygulama ile müşterilerin kapısına kadar gelen özel müşteri hizmetleri bir dokunuşla çağrılıyor, tüm Platinum ayrıcalıklarına ulaşılabiliyor, hattıyla ve yurtdışıyla ilgili tüm bilgilere erişilebiliyor, uygulamaya özel sürpriz hediyeler ve özel avantajlar anında takip edilebiliyor. Piyasaya yeni çıkacak akıllı telefonlara ön rezervasyon yaptırmak, ya da Platinum ayrıcalıklarını sevdikleriyle paylaşmak da bu uygulama ile çok daha kolaylaşıyor.

16 Eylül 2013 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR