ÜYODER'li öğrenciler destek istedi

Üniversiteli Yozgatlılar Derneği (ÜYODER) Kocaeli Temsilciliği, ilimizde ikamet eden Yozgatlıları ziyaret ederek kendi çıkarmış oldukları Panorama is...

BÜYÜT

Üniversiteli Yozgatlılar Derneği (ÜYODER) Kocaeli Temsilciliği, ilimizde ikamet eden Yozgatlıları ziyaret ederek kendi çıkarmış oldukları Panorama isimli dergiyi hediye ediyor. ÜYODER Sorumlusu Funda Koç başkanlığında önceki gün Baro avukatlarından Kazım Özok, Serpil Özok, İrfan İnanöz ziyaret edildi.


SIRASIYLA ZİYARET

ÜYODER'li öğrenciler daha sonra Kocaeli Adliyesi'nde vazife yapan Hakim Şuayip Kılıçarslan'ı, Fizik Bölümü ve Lazer Teknolojileri Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Arif Demir'i, Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Hamza Bakkal'ı, Yozgatlı Avukat Yusuf Vehbi Çalışkan'ı ve Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bölüm Sekreteri Muharrem Kılıç'ı ziyaret ederek çalışmalarını anlattılar.

 

“DESTEK İSTİYORUZ”

Faaliyetlerine ara vermeden devam eden ÜYODER’li öğrenciler, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek amacıyla çalışmalarını sürdüreceklerini  söylediler. Konuşma yapan Funda Koç, " Yaşadığımız gurbet ilde birbirimize sahip çıkmaya çalışıyoruz. Daha güzel hizmetler yapabilmek için iş adamlarımızı, sanayicilerimizi, protokolümüzü ziyaret ediyor, çalışmalarımızı anlatıyor, desteklerini istiyoruz" dedi.

11 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR