Türk Kadını Başarıdan Başarıya Koşuyor

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları’nın Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği tanışma ça...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları’nın Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği tanışma çayına konuk oldu. Geniş bir katılımla yapılan toplantıda konuşan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Türk kadını artık karar alma ve uygulama mekanizmalarında daha fazla söz sahibi olmaktadır. Türk kadınının birçok alanda başarıdan başarıya koştuğu da bir gerçektir’’ dedi.

AK PARTİ KÖRFEZ’DEN TANIŞMA ÇAYI
AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Duran ile yönetim kurulu üyeler, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenledikleri tanışma çayında Başkan Karaosmanoğlu’nu misafir etti. Körfez Çakıroğlu Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıya bayanlar yoğun ilgi gösterdi.

DÜNYADA ÖNCÜ VE MODEL
Toplantıya katılan bayanlara seslenen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Pek kıymetli hanım kardeşlerim, Dünya Kadınlar gününüzü kutluyorum. Çalışma hayatında kadın yöneticilerimiz, belediye başkanlarımız, kaymakamlarımız gün geçtikçe artıyor. Kadınlarımız, diğer birçok ülkedeki hemcinslerine göre oldukça ileri bir konum elde etmişlerdir. Ülkemiz kadın hakları yönünden dünyaya öncü ve model olmuştur’’ dedi.

14 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR