Vali Güzeloğlu, Ellibeş’i ziyaret etti

Vali Güzeloğlu’nu Belediye Hizmet binası Başkanlık önünde Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Belediye Birim Mü...

BÜYÜT

Vali Güzeloğlu’nu Belediye Hizmet binası Başkanlık önünde Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Belediye Birim Müdürleri karşıladı. Başkanlık girişinde geçmişten günümüze Gölcük Belediye Başkanları köşesini de inceleyen Vali Güzeloğlu’na, Başkan Ellibeş bilgiler verdi.

 

Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette, bir konuşma yapan Vali Güzeloğlu, “Bugün Gölcük’te Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i ziyaret etmiş bulunuyoruz. Başkan Ellibeş’e ve ekibine başarılar diliyorum. Gölcük, Kocaeli’mizin ve ülkemizin güzel ve özel ilçelerinden birisidir. Türk Donanmamızın merkezi, Milli Savunma Bakanlığımızın ve Deniz Kuvvetlerimizin adeta bütünleşmiş adresidir. Gölcük’ün kent gelişimi ve şehir kimliğinde bu açık ve net olarak görülüyor.

 

Yeni, Modern, Gelişmiş ve Çağdaş ülkemizin yarınlarında Gölcük daha çok yaşanabilir bir kent olarak inşa etmek için çalışıyoruz. Başkan Ellibeş, belediyecilikteki tecrübe ve bilgileriyle de bu yönde görev yapmaktır. Vatandaşımıza hizmet sunmak, yaşam kalitesini artırmak, bizden beklentilerini karşılamaktır. Merkezinde insan olan amacı insanı ve insana dayalı tüm değerleri yüceltmek olan hem bir hizmet hem de bir yönetim anlayışını temsil ediyoruz. Vatandaşımızın memnuniyeti ve vatandaşımızın beklentisi bizim özelimiz, önceliğimizdir ve ödevimizdir.

 

Yeni dönemde bu heyecanla çalışacağız, elbirliği, güç birliği ve gönül birliği ile vatandaşımızı kucaklayacağız. Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, öncelikle İlçemize yapmış olduğunuz iadeyi ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyor ve memnuniyetimizi belirtmek istiyorum. İfade ettiğiniz gibi  Gölcük’ün bugünü ve geleceği ile ilgili yeniden yapılanma süreci içerisinde Sayın Kaymakamımızla, sizlerle ve kentin diğer dinamikleriyle birlikte ortak hareket eylem birliği içerisinde İlçemizi yaşanabilir bir kent haline getirdik. Bundan sonrası içerisinde yeni heyecanlarımız, yeni hedeflerimiz ve ideallerimiz var, bunları da hayata geçirmek için sizinde bizimle birlikte olacağınıza, bizlere destek vereceğinizden en ufak bir tereddüdümüz yok. Bu samimi ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum” dedi.

 

Konuşmaların ardından Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na, Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi Çini atölyesinde hazırlanan eserlerden birisi olan Donanmayı simgeleyen motifli çini tabak ve Gölcük Vizyon 2023 projesi kapsamında hazırlanan değerlerin yer aldığı çeşitli kitaplarımız ve Gölcük tarihini anlatan kitap seti hediye etti.

 

Ziyaret daha sonra bir süre baş başa yapılan istişare ile devam etti. Ziyarette Genel Koordinatör Nihat Abiş, Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş, Kemal Kahraman ve Levent Değirmencide hazır bulundu.

05 Aralık 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR