TÜGVA, Kocaeli’de yapılanıyor

        Türkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) Kocaeli Şubesi kuruldu. Başkanlığına Av. Yasin Bulut’un getirildiği vakıf şubesinde oluşturulacak yönetim iç...

BÜYÜT

 

 

 

 

Türkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) Kocaeli Şubesi kuruldu. Başkanlığına Av. Yasin Bulut’un getirildiği vakıf şubesinde oluşturulacak yönetim için çalışmalar sürüyor. Yönetim kurulunda, ilimizde gençlik hizmetleri yürüten kişilerin bir araya getirilmesi planlanıyor.

 

AÇILIŞ ÇOK YAKINDA

İlerleyen günlerde vakıf binasının açılışı için hazırlıklarını sürdüren TÜGVA Kocaeli Şubesi, İzmit Kadıköy Mahallesi’nde 5 katlı bir binada hizmet verecek. Etüt merkezleri, dijital eğlence bölümleri, kütüphane, kafeterya ve idari ofislerin yer alacağı TÜGVA Kocaeli Şubesi’nin, gençlerimizin İslami esaslara uygun kültürel eğitimlerine ve kişisel gelişimine katkı sunması bekleniyor.

 

GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ

Ahlaklı bir neslin yetişmesine katkı sağlayacak çalışmalara imza atmak üzere yola çıktıklarını belirten TÜGVA Kocaeli Şube Başkanı Av. Yasin Bulut, eğitim faaliyetleri, çeşitli branşlarda kurslar, yaz kampları ve Kocaeli’de ses getirecek anlamlı organizasyonlarla gençlerin her zaman yanında olacaklarını kaydetti.

08 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR