Baran esnaf turunda

    Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, önceki gün Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi esnafını ziyaret etti.  Baran’a ziyaretlerde AKP Körfez İlçe Başka...

BÜYÜT

 

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, önceki gün Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi esnafını ziyaret etti.  Baran’a ziyaretlerde AKP Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve yönetim kurulu üyeleri, AKP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Alçık, Körfez Belediyesi meclis üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti.

 

HALKLA İSTİŞARE

Yaptığı ziyaretlerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu ifade eden Baran, sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla sorunları çözmek, belediyenin çalışmalarını halka anlatmak, partili, partisiz ayrım yapmadan esnafları dolaşarak şehrin sorunlarını dinleyeceklerini ve projelerini halkla paylaşacaklarını, sadece seçim öncesi değil her gün çeşitli geziler gerçekleştirdiklerini söyledi.

 

TESPİTLER YAPILIYOR

 

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı İsmail Baran, “Halkımızla yan yana gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz ve bu görüşmelerle vatandaşın ve esnafın ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Yapacağımız hizmetleri buna göre şekillendiriyoruz.” dedi. Ziyaretler sonrası Kafkas Kültür Derneğinde dinlenen Başkan Baran ve beraberindekiler, Kafkas Kültür Dernek Başkanı Naci Kıymet ve dernek üyeleri ile sohbet ettiler. Dernek Başkanı Kıymet, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. 

26 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR