BAŞKAN BİLGİ EVİ ÖĞRENCİLERİYLE YÜRÜDÜ

Sabah yürüyüşlerine verdiği önemle tanınan ve yıllardır bu alışkanlığını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu İbn-i Sina...

BÜYÜT

Sabah yürüyüşlerine verdiği önemle tanınan ve yıllardır bu alışkanlığını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu İbn-i Sina Bilgi Evi öğrencileri ile yürüdü. Başkan Karaosmanoğlu ile spor yapan, halaylar çeken Bilgi Evi öğrencileri güne enerji dolu bir başlangıç yaptı.Eşme sahilinde gerçekleşen yürüyüşe Bilgi Evi öğrencilerinin yanı sıra, veliler ve Bilgi Evi eğitmenleri katıldı. Çocuklarla birlikte yürüyüşü başlatan Başkan Karaosmanoğlu daha sonra kültürfizik hareketleri yaptı.

BAŞKANDAN ÇOCUKLARA ANLAMLI NASİHAT
Çocuklarla sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, sağlıklı bir yaşam için hayatlarında her zaman spora vakit ayırmaları nasihatinde bulundu. “Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur” diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bu kenti, bu ülkeyi gelecekte sizler yöneteceksiniz. Bunun için her şeyden önce sağlıklı olmalısınız. Küçük yaşta elde edilen spor alışkanlığı ile hayatınız daha disiplinli olur” dedi. Başkan Karaosmanoğlu yürüyüşün ardından çocuklarla birlikte kahvaltı yaptı. Bilgi Evi öğrencileri, Başkan Karaosmanoğlu’na yakın ilgi göstererek, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Keyifli gün, Başkan Karaosmanoğlu’nun çocuklarla halay çekmesiyle daha da güzelleşti.

BİZLER UZAKTAN GÖREBİLİRDİK
Etkinliğe katılan veliler böylesine güzel bir etkinliğe katıldıkları için şanslı olduklarını dile getirdi. Çocuklarının, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu çok sevdiğini ifade eden veliler, “Bugün çok sevdikleri İbrahim Başkanla birlikte olma imkânı buldular. Bizler, çocukken kentimizi yönetenleri ancak uzaktan görebilirdik. Ama bizim çocuklarımız çok şanslı. Büyükşehir Belediye Başkanı çocuklarla sohbet ediyor, spor yapıyor. Böylesine güzel bir gün için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

14 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR