MÜSİAD protokol ziyaretlerini sürdürüyor

İlimizin önemli Sivil Toplum Kuruluşları’ndan olan MÜSİAD Kocaeli Şubesi bir dizi protokol ziyaret gerçekleştirdi. Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan...

BÜYÜT

İlimizin önemli Sivil Toplum Kuruluşları’ndan olan MÜSİAD Kocaeli Şubesi bir dizi protokol ziyaret gerçekleştirdi. Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Erhan Coşkun ve Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk’ü makamında ziyaret eden Yönetim Kurulu Başkanı Celal Ayvaz, Başkan Yardımcıları İsmail Uslu ve Kadir Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur Karabıyık ve Mehmet Dilber ve Şube Müdürü Fatih Atalı şubeyi temsilen ziyaretlere katıldı.

 

Ziyaretlerin karşılıklı fikir alışverişinde bulunma amacıyla gerçekleştirildiğini söyleyen Şube Başkanı Celal Ayvaz ilimizdeki sorunların çözümü açısından bu ziyaretlerin önemine vurgu yaptı.

 

Şube olarak üyelerinin yatırımlarını çeşitlendirmesine katkı sağlayan, finansmana erişimini kolaylaştıran, yeni fikirlerle gelişimini önceleyen ve teşkilatını genişleten bir yapıyı oluşturmayı hedeflediklerini belirten Ayvaz, ‘ MÜSİAD’ın en büyük sermayesinin, itibarlı üyeleri, sahip olduğu fikri altyapısı ve entelektüel sermaye birikimi olduğunu söyledi.

06 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR