Melisa ve Ziyatcan’ı ajans sahibi anlattı

Öldüklerini öğrendiğinden beri üzerindeki şoku atlatamadığını söyleyen Gündoğdu, “Melisa ve Ziyatcan çok iyi anlaşırlardı. Şimdi sevgililer miydi bil...

Öldüklerini öğrendiğinden beri üzerindeki şoku atlatamadığını söyleyen Gündoğdu, “Melisa ve Ziyatcan çok iyi anlaşırlardı. Şimdi sevgililer miydi bilmiyorum, ama sürekli birliktelerdi. Benim Melisa’yı çağırdığım çekimlere Melisa, Ziyatcan’ın da gelmesini istiyordu bu yüzden birlikte geliyorlardı. Bildiğim kadarıyla ikisi de liseden atılmışlardı” dedi.

 

“OYUNCU OLMAK İSTİYORDU”

Melisa’nın oyuncu olmak istediğini belirten Gündoğdu, “Melisa oyunculukta kariyer yapmak istiyordu ve kamera önü oyunculuğu eğitimi alıyordu. Oyuncu olmayı çok istiyordu. Bana her geldiğinde ‘Bekir Ağabey benden oyuncu olur mu?’ diye soruyordu. Biz de onun tecrübe kazanması ve kendini göstermesi için aşamalı olarak ilerlediği çekimlere davet ediyorduk” ifadelerini kullandı.

 

“AİLESİ MELİS’E DESTEK OLUYORDU”

Gençlerin aileleriyle ilgili fazla bilgisi olmadığını belirten Gündoğdu, “Ziyatcan’ın annesi Rus’tu, onu biliyorum. Melisa’nın anne ve babası ayrıydı. İkisi de İzmit’te yaşıyor. Ekonomik durumları çok iyi değildi. Melisa’ya ailesi oyunculuk eğitimi için destek oluyordu. Ancak 14 Haziran’da çekime çağırdığımda ailesel sorunlardan dolayı gelemeyeceğini söylemişti” diye konuştu.

 

“HAYAT DOLU BİR KIZDI”

Facebook profilindeki ölü yazısını yeni gördüğünü belirten Gündoğdu, “Melisa, 15 Haziran’dan beri açtığı ikinci Facebook profilini kullanıyordu. Daha geçtiğimiz gün güzel fotoğraflar yüklemişti. Melisa bunalımlı bir kız kesinlikle değildi. Ölümle ilgili konuştuğunu da hiç hatırlamıyorum. Son derece hayat dolu, çok neşeli, sıcak kanlı, çılgın, eğlenceli bir kızdı. Ziyatcan da çok efendi bir çocuktu. İkisinin çok kötü kavga ettiğini hiç görmedim” dedi.

 

“EN SON PAZAR GÜNÜ KONUŞTUK”

Melisa’nın 5-6 kez dizide rol aldığını ifade eden Gündoğdu, “Melisa ve Ziyatcan Medcezir’de birkaç kez rol aldı. Melisa kendini gösterdikten sonra en son 13 Haziran’da Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide onun için iyi seviyede bir rolde yer aldı. Ancak 14 Haziran’da çekime gelmedi. Geçtiğimiz günlerde çekime çağırdım, ancak Cebeci sahilinde olduğunu söyleyince uzak olduğu için onu almaya gitmedim” şeklinde konuştu.

 

“ZİYATCAN MELİS’İ ÖLDÜRMÜŞ OLAMAZ”

Melisa ve Ziyatcan’ın 3 Mart tarihinde ajansa kayıt olurken doldurduğu formdaki bilgilerden bahseden Gündoğdu, “Formdaki bilgilere göre Ziyatcan 1.80 boyunda 60 kilo, Melisa da 1.65 boyunda 52 kiloda bir kız. Ziyatcan’ın Melisa’yı kendi eliyle öldürmeye gücünün yeteceğini bile düşünmüyorum. Melisa’nın intihar etmek istediğine de inanmıyorum, çünkü gerçekten hayat dolu çok iyi bir kızdı. Bu olayda başka bir şey olduğunu düşünüyorum. Kaldıkları yer çok ıssız. Sosyal medyadaki hesaplarına başkaları girmiş olabilir. Çünkü Melisa ölümü isteyecek bir kız değildi” sözleri ile Melisa ve Ziyatcan’ın ölümünün ardından konuştu. Hilal GÜDÜCÜ

08 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR