“Asgari ücret 825 olacak”

MHP MYK Üyesi ve Kocaeli 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, “Asgari ücret yükseltilecek, 2011 yılı itibariyle net asgari ücret 825 lira olacak...

BÜYÜT

MHP MYK Üyesi ve Kocaeli 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, “Asgari ücret yükseltilecek, 2011 yılı itibariyle net asgari ücret 825 lira olacak ”dedi.

MHP Kocaeli 1.Sıra Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, Yavuz Sultan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Erdem Sitesi adresinde oturan Necmiye Recai Bakar çiftinin misafiri oldu. Kocaeli 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan’a 4. Sıra Milletvekili Adayı Avukat Hilal Elmas, Derince İlçe Teşkilat Başkanı Emin Şimşek eşlik etti.

BÜYÜME GERÇEKLEŞECEK
Vatandaşların sorunlarını dinleyen Lütfü Türkkan, “Bağımsız ve milli bir “Üreten Ekonomi Programı” uygulayacağız. Dört yıllık ekonomi programıyla yıllık ortalama yüzde 7 büyüme gerçekleştirilecek ve her yıl yaklaşık 700 bin yeni istihdam sağlanacak. Enflasyon kalıcı bir şekilde düşürülecek. Herkesin malî gücüne göre vergi ödediği adaletli bir vergi sistemi tesis edilecek.” dedi.

AİLE SİGORTASI
Muhtaç durumdaki ailelerin en az bir ferdine iş imkanı sağlanacağını belirten Türkkan, “İş sağlanana kadar asgari ücretin yarısı kadar (yaklaşık 320 TL) “Aile Sigortası Yardımı” ödeme programı başlatılarak ailelere sosyal koruma uygulaması yapılacak. Asgari ücret yükseltilecek, 2011 yılı itibariyle net asgari ücret 825 lira olacak ”dedi.

04 Mayıs 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR