Azerbaycan’da Sema Özevin bizi temsil etti

Kocaeli'nin yetiştirdiği ender fotoğraf sanatçılarından biri olan Sema Özevin bu kez hem ilimizi hem Türkiye'yi Azerbaycan'da temsil etti.2-12 Eylul t...

BÜYÜT


Kocaeli'nin yetiştirdiği ender fotoğraf sanatçılarından biri olan Sema Özevin bu kez hem ilimizi hem Türkiye'yi Azerbaycan'da temsil etti.

2-12 Eylul tarihleri arasında TÜRKSOY Türk Kültürü Teşkilatı ve Azerbaycan Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliği ile düzenlenen TÜRKSOY 10. Fotoğraf Sanatçıları buluşması büyük bir başarı ile gerçekleşti. Bu yılki toplantıda, dokuz Türki Cumhuriyetten gelen fotoğrafçılar TÜRKSOY’un 20. yıldönümüne adanmış bir sanat buluşması gerçekleştirmiş oldu. Yapılan bu sanat hareketine Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Türkiye’yi temsilen fotoğraf sanatçısı Sema Özevin’i görevlendirdi.

Fotoğraf sanatçıları buluşmasında; Türkiye, KKTC, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Tataristan (Rusya Federasyonu), Gagavuzya (Moldova), Kırım (Ukrayna) ve Azerbaycan katıldı.

23 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR