ALNIMIZIN AKIYLA HİZMET ETTİK

Doğan: Yenişehir’de yüzde 70’in üzerinde oy alacağız   Ara vermeden devam ettiği ev ziyaretlerinde konuşmasında İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat...

BÜYÜT

Doğan: Yenişehir’de yüzde

70’in üzerinde oy alacağız

 

Ara vermeden devam ettiği ev ziyaretlerinde konuşmasında İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Yenişehir Mahallesi’nde yüzde 70’in üzerinde oy alacaklarını belirtti.

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ev ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Doğan son olarak Yenişehir Mahallesi'nde oturan Rıza ve Meryem Çuhadar çiftinin evine konuk olarak İzmit Belediyesi’nin hizmetleri ve yeni projeleri hakkında bilgi verdi. İzmit için çalışmaya her zaman hazır olduklarını ifade eden Başkan Doğan Yenişehir Mahallesi’nden  yüzde 70’in üzerinde oy beklediğini ifade etti.

 

 

YENİŞEHİR’İ BAŞTAN AŞAĞI YENİLEDİK

 

Başkan Doğan, “İzmit'in her karışında olduğu gibi Yenişehir Mahallesi'nde de güzel hizmetler yaptık. Yenişehir Mahallemiz diğer tüm mahallelerimiz gibi bizim göz bebeğimizdir. 10 yıl öncesine kadar sokaklarında çamur içerisinde yürünen ve maalesef kaderine terk edilen bu mahallemizi baştan aşağı yeniledik. Mahallemizin alt yapı ve üst yapı sorununu hızla çözdük. Çevre düzenlemeleri ile mahallemizi cazip bir hale getirdik. Bu sayede 2 özel hastane mahallemizde hizmete başladı. Yavuz Selim Cami’miz başta olmak üzere camilerimizin fiziksel koşullarını iyileştirdik. Yenişehir Spor Kulübü’ne desteğimiz her zaman devam etti. Türkiye’ye örnek olan Çocuk Hakları Okulu’nu, mahallemizin büyük bir ihtiyacına cevap verecek kapalı pazarımızı yine bu mahallede hizmete açtık” dedi.

İZMİT BENİ, BEN İZMİT’İ TANIRIM

İzmit halkının yapılan tüm çalışmaları hak ettiğine ve çok daha güzel çalışmaları yine İzmitlilerle birlikte İzmit’e kazandıracaklarına inandığını söyleye Başkan Doğan “Göreve geldiğim günden bu güne herkesin belediye başkanı olmak için çalıştım. Bu böyle devam edecek. İzmit beni, ben İzmit’i İzmitlileri tanırım. Biz her zaman birbirimizin yanında olduk. Biz bizi biliriz. Acımızı, sevincimizi, derdimizi, tasamızı birlikte yaşarız. Bu bundan sonrada böyle olacak. Yenişehir Mahallesi’nin hizmeti destekleyeceğinden eminim. Bu mahalle yüzde 70’in üzerinde oy alacağız. Hizmet etmeye durmadan devam edeceğiz” dedi.

06 Şubat 2014 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR