AKP’nin “Dünden Bugüne Ülkem” oyunu beğenildi

AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yıldız, AKP Kocaeli İl Gençlik Kolları mensupları tarafından senaryolaştırılıp sahnelenen ‘Dünden Bugüne Ülkem...

BÜYÜT

AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yıldız, AKP Kocaeli İl Gençlik Kolları mensupları tarafından senaryolaştırılıp sahnelenen ‘Dünden Bugüne Ülkem’ adlı oyun Şirinköy Kazıklı Kervansaray Kültür Merkezi’nde başarıyla sahnelendi.

Tiyatro oyunu öncesinde bir konuşma yapan AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız, “Dünden Bugüne Ülkem oyunu, AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları mensubu olan ve daha önce tiyatro eğitimi almamış gençler tarafından oynandı. Oyunun amacı yaşlarından dolayı 2002 öncesi Türkiye’yi bilmeyen gençlere ülkemizde yaşanan değişimi anlatmak. 2002’den sonraki değişim tiyatro oyunu ile gözler önüne sermek” dedi.

DÜŞÜNEREK İZLEDİK
Oyunu izlemek üzere gelen AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, “Dünden Bugüne Ülkem oyunu amatör ruhla hazırlanmış, ancak profesyonel oyundan farkı yok. AK Parti öncesi ve AK Parti iktidarıyla yaşanan değişim başarılı bir şekilde sahnelenmiş. Oyuncularımız amatör olduklarını hissettirmediler. AK Parti icraatlarını hem gülerek, hem de düşünerek izledik diyerek” emeği geçenleri tebrik ediyorum” dedi.

OYUNA İLGİ BÜYÜKTÜ
Tiyatro oyununa AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Gölcük Belediye Başkanvekili İsmail Gençdemir, AKP Kocaeli İl Yönetim kurulu heyeti, Gölcük İlçe yöneticileri, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, İl Gençlik Kolları yönetim kurulu heyeti, İlçe kadın kolları Başkanı Hilmiye Gövez ve Kadın Kolları yöneticileri ve partililer hazır bulundu.

30 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR