Büyükşehir, Kandıra Açık Cezaevi’ne futbol sahası yapacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra Açık Cezaevi’ne futbol sahası yapacak. Cezaevi yönetiminden gelen talep doğrultusunda Açık Cezaevi’ne sentetik...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra Açık Cezaevi’ne futbol sahası yapacak. Cezaevi yönetiminden gelen talep doğrultusunda Açık Cezaevi’ne sentetik futbol sahası kurulacak. Mahkumların spor yapmasına imkan sağlamak amacıyla yapılacak olan futbol sahası 40x20 ebatlarında olacak. Sahayı yapacak firmayı belirlemek üzere ihale gerçekleştirildi.

 

6 FİRMA KATILDI

Büyükşehir Belediyesi, Kandıra Açık Cezaevi’ne kurulacak sentetik futbol sahasını yapacak firmayı belirlemek için ihale düzenledi. Büyükşehir Belediyesi hizmet binası ihale salonunda gerçekleşecek oturuma 6 firma teklif verdi. En düşük teklif 111 bin 750 TL ile Kenger İnşat’tan, en yüksek teklif 219 bin 221 TL ile Yalçın Yapı’dan geldi. İhale komisyonu teklifleri değerlendirdikten sonra işi yapacak firma belirlenecek. 

 

ÜÇ BASAMAKLI TRİBÜN

İş kapsamında futbol sahası yapılacak alanda gerekli kazı ve dolgu çalışmaları yapılacak. 55 milimetre kalınlığında sentetik çim halı kullanılmak suretiyle futbol sahası oluşturulacak. Saha çevresine galvanizli çevre çiti ve saha üst kısmına top tutucu ağ örgü yapılacak. Saha çevresine ise yaklaşık 70 metre uzunluğunda üç basamak halinde beton tribün inşa edilecek.

 

Firmalar                       Teklifler

Kenger İnşaat              111 bin 750 TL

Aher İnşaat                   172 bin TL

İlgi Mühendislik            178 bin TL

Uğur-Tem İnşaat         188 bin 800 TL

Rota Grup                     195 bin TL

Yalçın Yapı                     219 bin 221 TL

27 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR