Gürsel Tekin’den Tan’a teşekkür mektubu

CHP Kocaeli Çevre ve Sağlık Komisyonu olarak yayınlanan ‘CHP Çevre Komisyonu 5 Yıllık Faaliyet Raporu’nu okuyan Gürsel Tekin, aday adaylığı sürecine k...

BÜYÜT

CHP Kocaeli Çevre ve Sağlık Komisyonu olarak yayınlanan ‘CHP Çevre Komisyonu 5 Yıllık Faaliyet Raporu’nu okuyan Gürsel Tekin, aday adaylığı sürecine kadar komisyonun başkanlığını yürüten Tan ve nezdinde çalışma arkadaşlarına teşekkürünü mektupla iletti.

Gürsel Tekin mektubunda şu görüşlere yer verdi:

“CHP Kocaeli Çevre ve Sağlık Komisyonu olarak yayınladığınız ‘CHP Çevre Komisyonu 5 Yıllık Faaliyet Raporu’ elime ulaşmış bulunuyor.

Geniş kapsamlı gözlemler sonucu oluşturduğunuz değerli çalışmanız hakkında ilgili birimlerimizi bilgilendirdiğimi ve gerekli çalışmaların ilgili birimde faaliyet gösteren çalışma arkadaşlarımızın koordinasyonunda yapılacağını bilmenizi isterim.

Emekleriniz ve değerli çalışmalarınızdan ötürü yürekten kutluyor, katkılarınızın devamını diliyorum.”

26 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR