Sağlıkta Avrupayı yakaladık

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Aydınlık’ı ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan önemli açıklamalarda bulundu.KENT MEYDANI YAPILACAK...

BÜYÜT

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Aydınlık’ı ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan önemli açıklamalarda bulundu.

KENT MEYDANI YAPILACAK
İzmit için çok önemli projeler hazırladıklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “Kocaeli Devlet Hastanesinin Onkoloji Servisi yanında yapılacak yeni binaya taşınması ve eski binanın yıkılarak bu alanın meydana çevrilmesi projemiz var. Yaptığımız ziyarette daha önce de birlikte kafa yorduğumuz ve kamuoyuna açıkladığımız bu projenin süreci hakkında değerlendirme yaptık. Hastane çevresindeki büfeler projemiz kapsamında zaten kaldırıldı. Meydan projesi adım adım hayata geçecek” diyerek ziyaretin amacı hakkında bilgi verdi.

FIRTINA GİBİ ÇALIŞTIK
Milletvekilliği döneminde İl Sağlık Müdürü Hasan Aydınlık ile fırtına gibi çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “Şehrimiz sağlıkta çok iyi durumdadır. Hatta bebek ölüm hızı ve anne ölüm hızında Avrupa’yı yakalamış durumdayız. Bu şehrimiz için gerçekten gurur vericidir. Sağlıkta çok büyük işler yapıldı ve çok büyük emekler var. Bu emekte herkesin payı bulunmaktadır. Aynı ahenk, sistem ve heyecanın devam ettiğini sevinerek gözlemliyorum” dedi.

AYDINLIK’I ÖVDÜ
Sağlık hizmetlerinin çok zor olduğunu ve bu hizmetleri gerçekleştirmenin her babayiğidin harcı olmadığını belirten Başkan Doğan “Cumhuriyet tarihinde bakan olarak Recep Akdağ, İl Sağlık Müdürlüğünde de Dr. Hasan Aydınlık en uzun süre görev yapanlar olarak tarihe geçtiler. Kendilerini kutluyorum ve herkesi sağlık kurumlarına sahip çıkmaya davet ediyorum. Belediye olarak hastanelerimizle ve sağlık ocaklarımızla yakın bir ilişki içerisindeyiz ve imkanlarımız dahilinde katkılar veriyoruz” diyerek belediye ve sağlık kurumlarına verdikleri öneme vurgu yaptı.

BÜYÜK KATKI
Kocaeli’de sağlık hizmetleri konusunda İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katkılarının çok büyük olduğunu söyleyen İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Aydınlık da “Milletvekili iken tüm Kocaeli’de, belediye başkanı olarak da İzmit’te her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımıza gösterdiği hassasiyet nedeniyle teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da büyük işler başaracağız” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

05 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR