Büyükşehir havuzlarındaki halk seansları uzadı

Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlardan gelen yoğun talep doğrultusunda vatandaşların sıcak yaz günlerinde Büyükşehir havuzlarından daha fazla yararlana...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlardan gelen yoğun talep doğrultusunda vatandaşların sıcak yaz günlerinde Büyükşehir havuzlarından daha fazla yararlanabilmesi için kullanım saatlerinde uzatmaya gitti. Sanayi Mahallesi ve Plaj Yolu’ndaki yüzme havuzları yaz sezonu boyunca 22.00’a kadar açık olacak.


PAZARTESİ HARİÇ HER GÜN AÇIK

Havuzlar Pazartesi günü hariç haftanın her günü 09.00-22.00 saatleri arasında halk seansları için hizmet verecek. Buna göre Körfez Mahallesi’ndeki yüzme havuzu Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 09.00-11.30 ile öğleden sonra 18.00–22.00 arasında baylara; Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri de yine aynı saatler arasında bayanlara tahsis edildi. 


FORM DOLDURMALARI GEREKİYOR

Plaj Yolu’ndaki yüzme havuzu is Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 09.00-11.30 ile öğleden sonra 18.00–22.00 arasında bayanlara; Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri de yine aynı saatler arasında baylara hizmet verecek. Havuzlardan yararlanmak isteyen vatandaşların yüzme havuzu başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.


FORMLARA İNTERNET SİTESİNDEN ULAŞILIYOR

Formlara, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi olan www.kocaeli.bel.tr adresi üzerindeki “Spor Tesisleri Program Saatleri” linkinden ulaşılıyor. Formlar bunun yanı sıra Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Plaj Yolu Yüzme Havuzu ile Körfez Sanayi Mahallesi’ndeki havuzdan da elde edilebiliyor. Havuzlardan yararlanmak isteyenlerden TİT raporu da isteniyor.


6 CANKURTARAN GÖREVLİ

Büyükşehir Belediyesi, yüzme havuzlarından yararlanan vatandaşların ve Yaz Spor Okulu öğrencilerinin can güvenliği için de gerekli önlemleri aldı. Plaj Yolu ve Körfez Mahallesi Yüzme Havuzları’nda toplam 6 cankurtaran görev yapıyor. Bunun yanı sıra yine 6 yüzme eğitmeni vatandaşlara ücretsiz yüzme dersleri veriyor.

04 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR