Güllüoğlu Pastanesi’nin yerine bakın ne geliyor?

Türkiye’nin ünlü giyim mağazalarından biri olan Gencallar Giyim’in 12’nci mağazasını ilimizde açmaya hazırlanıyor. İzmit Ömerağa Mahallesi Cumhuriyet...

Türkiye’nin ünlü giyim mağazalarından biri olan Gencallar Giyim’in 12’nci mağazasını ilimizde açmaya hazırlanıyor. İzmit Ömerağa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Yürüyüş Yolu üzerinde bulunan ve yıllardır Baklavacı  Güllüoğlu’nun hizmet verdiği binanın yeni kiracısı Gencallar Giyim oldu. Özellikle son günlerde hummalı çalışmaların devam ettiği bina da Gencallar Giyim’in aylık 80 Bin Lira kira ödeyeceği öğrenildi.

 

40 YILDIR GENCALLAR GİYİM

Temelleri uzun yıllar önce Samsun'da küçük bir mağazada atılan Gencallar bugün perakendecilik sektörünün önde gelen isimlerinden biri haline gelmiştir.1976 yılında Kadıköyde açılan ilk mağazası ile devam eden süreçte Gencallar, bir taraftan mağazalarını yenilerken diğer taraftan da hızla büyümeye başarısını sürdürmektedir.Yakın zamanda bu zincire yeni halkalar eklemek için çalışmalarına devam eden Gencallar da 2000'li yıllarla birlikte yönetimi genç kuşak devralmıştır. Gencallar ailesinin genç kuşağının yönetim kurulunda görev yaptığı şirketimizde profesyonel bakış açısı ve vizyon hakimdir.İlk yıllarda sadece üretim ağırlıklı çalışan Gencallar, sayısı artan zincir mağazaları ve gelişen müşteri portföyü ile sektörün önde gelen yerli ve yabancı markalarıyla çalışmaya başlamıştır.Zengin ürün çeşidi ile kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlara sunan Gencallar aynı zamanda büyük ilgi gören taksitli satış sistemi sayesinde geniş kitlelere ulaşmıştır.

Bugün 300.000'nin üzerinde kredi kartı müşterisinin yanı sıra, on binlerce peşin müşteri portföyü ile büyümeye devam etmektedir.On binlerce ailenin vazgeçemediği güçlü bir marka olan Gencallar, teknolojik alt yapısı, güçlü müşteri portföyü, tecrübesi, sürekli ve verimli hizmet anlayışı ile profesyonel mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmetinizdedir.

Nurşah ŞAHİN

16 Ağustos 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR