Ceyhan: Bu saldırı hiç bir siyasi polemiğin konusu olamaz

Ankara’da yaşanan bombalı saldırıyı kınayan AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Bu sabah, Ankara Tren Garı önünde, canımıza kasteden bir terör saldırıs...

Ankara’da yaşanan bombalı saldırıyı kınayan AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Bu sabah, Ankara Tren Garı önünde, canımıza kasteden bir terör saldırısı yapıldı. İhanet şebekelerinin bu hain saldırısında çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetti, bir çok vatandaşımız yaralandı. Saldırı; birliğimize, beraberliğimize, huzurumuza ve kardeşliğimize yapılmıştır.

İhanet şebekelerini vereceğimiz en etkili cevap; bütün vatandaşlarımızın teröre karşı yek vücut karşı çıkmasıdır. Gözü dönmüş hainlerin yaptığı terör saldırısı hiç bir siyasi polemiğin konusu olamaz” dedi.

10 Ekim 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

03

İzmitli - Adalet karşında herkes eşit olmalı

Devleti soyanlar,yağmalayanlar,devlet Millet malını,Kurumlarını,Fabrikalarını satıp yağmalayanlar peşkeş çekenler...neden yakalanmıyor,yargılanmıyor?..

Adalet birine lolipop şekeri,birine lolo olmamalı.Adalet önünde herkes eşit olmalı!..

AK'parti iktidarı yandaşları tırlar dolusu parayı çaldılar devlet millet mallarını yağmaladılar.Ülke zenginleri daha zengin oldu fakirler halk dahada fakirleşti.

Belediyelerde bile kıçı kırık müdürlerin servet yaptıkları,daire ve dükkan tapularını üst üste dizdikleri,Lüks yaşantı yaşadıkları bilinmekte ve konuşulmakta...

Bir zamnalar Numan KURTULMUŞ'un dediği gibi;Harundular Karun gibi oldular!..

Halkı çok ezdiniz...İşçiyi emekçiyi çok ezdiniz...Esnafı,Küçük işletmelei,Kobileri çok ezdiniz...

Vergi adaletsizliğini düzeltmediniz;Emek,Esnaf,Küçük işletmeler,Kobiler vergiden inim,inim inliyor duymadınız!..

Ülkeyi yağmaladınız;Fabrikaları,Kurumları iyileştirme yapacağınıza satıp yağmaladınız,peşkeş çektiniz...çalışan insanlar ya işten çıkarıldı yada Holding gibi büyük işletmelerde asgari ücrete modern köleler olarak çalıştırılmaya mahküm edildi!..

Sanayi üretiminden geçtik;Tarım ve Hayvancılık bitme noktasında...İsrailden ve dışarıdan tohum ve buğday,mısır vb.alıyoruz.

Büyük baş hayvan bile ithal edildi!..İnsanlara sağlıksız gıda tükettiriliyor hastalıklar artacak tabiki...

Zaten sağlık sektörü sayenizde ticaret anlayışına döndü sağlam insanlara bile sırf para almak için ameliyat veya operasyon yapıyorlar insanlar ALLAH'emanet...

Yanıtla . 0Beğen 10 Ekim 17:54
02

İzmitli - Yasalar hep meclisteki vekillere çalışıyor...Şu torba yasadan emeğe çalışana neden tombala çıkmıyor?..

Bu ülkede emeklilik yaşından mağdur duruma düşenler var bu yasa (Yenilerede;55'yaş olmalı emeklilik,65'Türkiye için çok fazla)'eski SGK'lılara yansıtılmamalı yani futbol maçı oynanırken kuralın değiştirilmesi gibi haksız bir durum ve uygulama var.

Meslek sanat okulları staj sigortaları SGK'başlangıcı sayılmalı eskilerde sayılmalı.

Alınan haklar geri iade edilmeli hatta grev hakları tekrar geri verilmeli...

Asgari ücrette uygulama kotası konulmalı Holding ve Kamuda asgari ücret olmamalı,olamaz.(Ford araba fabrikası,Bingo deterjan fabrikası,Belediyeler kamuda asgari ücret olmaz.)

Asgari ücret;Esnaf,küçük işletmeler,Kobiler içindir (gücü olan işveren fazla ücret verebilir)

Bu ülkede 1000 tl.nin altında komik bir rakamda Emeklilik maaşı var bilmem haberiniz varmı?..

Yanıtla . 0Beğen 10 Ekim 17:54
01

İzmitli - Ülkede sınır yokmu?..

Bu ülkeye bu kadar patlayıcı,roket atar,silah,bomba vb.malzemeler nasıl sokuluyor?..Bu ülkede sınır yokmu ikitidar nerede?..devlet nerede?..Bu teröristler ülkeye nasıl girdi veya neden güvenlik zaafiyeti var,istikbarat ne işe yarar!..Sen git Avrupanın bir ülkesinin sınırından geçmeye çalış geçebilecekmisin?;Türkiyede dağlık bölgedeki sınırlar ileriye düz alana ilerletilmeli dağda sınır olmaz,Sınır boyuca İsrail gibi beton duvar yapacaksın bu sınırı elektronik denetleme ve gözlem sistemleri ilede destekleyeceksin...

Bu ülkeye neden yabancı sığınmacı alınıyor;bu arap çoğrafyasına sığınmacılara Suudi kralları,prensleri,emirleri baksınlar Osmanlıyı sırtından hançerleyen çoğrafyadan sığınmacı falan istemiyoruz,Türkün Türkten başka kardeşi,dostu yok.

Yanıtla . 0Beğen 10 Ekim 17:54
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR