Ayışığı’nda Civelek’in koltuğu boş kaldı

Ayışı Derneği’nin geleneksel hale gelen cumartesi kahvaltılarının bu haftaki konuğu Kocaeli Kırım Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Aracı ve...

BÜYÜT

Ayışı Derneği’nin geleneksel hale gelen cumartesi kahvaltılarının bu haftaki konuğu Kocaeli Kırım Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Aracı ve AK Parti’nin yeni il başkanı Mahmut Civelek idi. Civelek’e ayrılan koltuk boş kalırken, derneğin diğer konuğu Aracı, mem kendi dernekleri hem de Civelek’in kurucu ve onursal başkanı olduğu Ayışığı Derneği için büyük emeği olduğunu söyledi.

Ayışığı Yetim ve Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nin geleneksel hale getirdiği cumartesi kahvaltısı Fuar içinde bulunan dernek binasında gerçekleşti. Derneğin bu haftaki konuğu Kocaeli Kırım Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Aracı oldu. Diğer konuk AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek için ayrılan koltuk ise boş kaldı.

HAYIRLI OLSUN
Kahvaltının açılış konuşmasını Dernek Başkanı Cihat Kaçamer yaptı. Kaçamer, AKP İL Başkanı Mahmut Civelek’in derneğin 2002 yılında kurulmasında çok emeği olduğunu ve her zaman Ayışığı için yardım ve desteklerinin devam ettiğini belirtti. Kaçamer, Civelek’e yeni görevinde başarılan dilerken, derneğin amaçlarından bahsetti.

13 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR