Civelek Doğan’a sahip çıktı

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, kamuoyu tarafından yapılan eleştirilerin haksız olduğunu belirterek, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a sahip çıktı....

BÜYÜT

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, kamuoyu tarafından yapılan eleştirilerin haksız olduğunu belirterek, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a sahip çıktı.

AKP İl yönetim kurulu toplantısı önceki gün parti binasında yapıldı. Toplantı öncesinde açıklama yapan AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, “İlimizde mecliste grubu bulunan siyasi parti il başkanlarına kahvaltı teklifinde bulundum. Kabul ettiler. İlerleyen günlerde bir araya gelerek kahvaltı yapacağız” dedi. Ertelen danışma meclis toplantıları hakkında açıklamada bulunan Civelek, Milletvekillerimiz yemin töreninde oldukları için Karamürsel, İzmit ve Kandıra ilçe toplantıları ertelendi. İl başkanlığı olarak 10 Temmuz Pazar günü Seka Kampında büyük bir piknik yapacağız. Ardından danışma toplantısı yapılacak” dedi.

DOĞAN’I SEVİYORUZ
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a yönelik eleştiriler hakkında konuşan İl Başkanı Civelek, “Nevzat Doğan’ı en başta ben seviyorum. Teşkilat yönetiminde bulunan herkes seviyor. Aramızda problem yok. Laf olsun diye de söylemiyoruz. Yapılan kamuoyu yoklamalarında belediye başkanlarının sevilip-sevilmediğini de soruyoruz. Başkan Doğan başarılı belediye başkanıdır. İzmit’in yarınlarında projeleriyle anılacaktır. Ben belediye başkanıyken de bu tür şeyler dile getirildi. İzmit ilçede oylarımız artmıştır. Belediye başkanlarının da katkısı vardır” açıklamasında bulundu.

30 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR