Yahyakaptan-şov

Bileği bükülmüyor Yahyakaptanspor Yıldız Erkek Voleybol Takımı, Türkiye şampiyonasında fırtına gibi esmeye devam ediyor.  Temsilcimiz Yalova grup...

BÜYÜT

Bileği bükülmüyor

Yahyakaptanspor Yıldız Erkek Voleybol Takımı, Türkiye şampiyonasında fırtına gibi esmeye devam ediyor.  Temsilcimiz Yalova grup merkezi ilk maçında Afyon Belediyespor'a parkeyi dar etmiş ve rakibini 3-0 mağlup ederek şampiyonaya galibiyet ile başlamıştı.  Yahyakaptan ikinci maçında Kütahya Simav karşısında da zorlanmadı ve bu maçı da 3-0 kazanmasını bildi. Grup lideri olarak 2. kademeye çıkan temsilcimiz Türkiye yarı finallerinde ilimizi temsil etme hakkı kazandı.

 

Besim Subaşı "Set vermeden çıktık"

Yahyakaptan Yıldız Erkek Voleybol Takımı'nın genç ve başarılı antrenörü Besim Subaşı "İlk tur maçlarımızın ikisini de set vermeden geçtik ve Türkiye yarı finallerine adımızı yazdırdık. Şimdi bizleri çok güçlü takımlar bekliyor. Ancak daha önce dediğim gibi, oyuncularıma güveniyorum. Elenip elenmemeleri hiç önemli değil. Asıl olan onların tecrübe kazanması ve İzmit'i en iyi şekilde temsil etmesi" diye konuştu. Yıldız Erkeklerin ardından sahneye Genç Erkekler çıkacak. Yahyakaptan Genç Erkek Voleybol Takımı Bartın grup merkezinde mücadele edecek ve şampiyona 22 Nisan'da başlayacak.

20 Nisan 2015 Kocaeli- SporYÜKLENİYOR