Fuzulev ile kiracılığa son!

Temeli yardımlaşmaya dayanan ve ev almak için bir araya gelerek grup oluşturan kişilerin faizsiz, vade farksız ev sahibi olmasını sağlayan sistemi dev...

Temeli yardımlaşmaya dayanan ve ev almak için bir araya gelerek grup oluşturan kişilerin faizsiz, vade farksız ev sahibi olmasını sağlayan sistemi devreye sokan Fuzul Ailesi, her gün onlarca vatandaşı ev sahibi yapıyor. Kurulduğu 1992 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Fuzul Grup bünyesindeki Fuzulev, faizsiz, kredisiz, peşinatsız ödeme koşullarıyla herkes için ev sahibi olmayı çok kolay hale getiriyor.

 

İZMİT’TE HİZMET VERİYOR

Çok kısa sürede tüm Türkiye’de pek çok noktada açtığı yeni şubelerle “ev hayalini” gerçeğe dönüştüren Fuzulev, bu kez Kemalpaşa Mahallesi, Hürriyet Caddesi, No:39/ A İzmit’te hizmet vermeye devam ediyor. Son günlerde televizyon reklamları dönmeye başlayan Fuzulev Sistemi'ne göre Türkiye'nin her yerinden peşinatsız, faizsiz, kredisiz ev sahibi olmak mümkün.

 

FUZULEV SİSTEMİ NEDİR?

dogan-gunes.jpg

Fuzulev, ev sahibi olmak isteyen ancak, ödeme güçlüğü çeken veya banka faizine bulaşmak istemeyen bireyleri ev sahibi yapmayı amaçlıyor. Temelinde yardımlaşma olan sistem; ev almak için bir araya gelerek grup oluşturan kişilerin, birbirlerine destek olarak; faizsiz, vade farksız ev sahibi olmasını sağlıyor. Fuzulev Sistemi dört farklı ödeme sistemi sunuyor. Bu sistemler şöyle sıralanıyor; Fuzulev Çekiliş Sistemi, Fuzulev Vade Ortası Sistemi, Fuzulev Peşinatlı Erken Teslim Sistemi ve Fuzulev Ara Ödemeli Erken Teslim Sistemi.

 

1.FUZULEV ÇEKİLİŞ SİSTEMİ NEDİR?

Çekilişli gruptan ev almak isteyen kişi, ödeyebileceği vade miktarına göre en uygun grubu seçer ve o gruba dahil olur. Gruplar 40, 60, 80, 100 ve 120 kişiden oluşur. Gruba katılan kişi sayısıyla vade süresi aynıdır. Her ay yapılan çekilişle, gruplara dahil olan bir kişi ev sahibi olur. Çekiliş sonucunda en son ev sahibi olan grup üyesi son aya kadar beklemez. Evini vadenin yarısında almış olur. Çekilişle ilk aylarda ev sahibi olan kişiler; grupta yer alan diğer kişilere belli bir oranda kira yardımı yapar. Konutu çıkmayanlar, her ay alacakları kira yardımı sayesinde taksitlerini sürekli azalarak öderler. Ödenen tüm taksitler faizsizdir. Teslim tarihi geldiğinde Türkiye'nin her yerinden; dilediğiniz evi satın alabilir, taksitlerinizi öderken kendi evinizde oturabilirsiniz.

 

2. FUZULEV VADE ORTASI SİSTEMİ NEDİR?

Bu sistem şansına güvenmeyenleri; çekilişsiz, faizsiz ve vade farksız olarak taksitlerin yarısında ev sahibi yapar. Sistemde; gruplara katılan üyeler, çekilişe katılmadan vade ortasında ev sahibi olurlar. Vade ortası sistemde gruplar; 11 aydan 121 aya kadar devam edebilir. Sistem, almak istediğiniz eve ödeyeceğiniz tutarı eşit taksitlere böler, sizi peşin ödeme yükünden kurtarır. Taksitlerinizin tümü sabittir. Organizasyon ücretinizi ve birinci taksitinizi ödeyerek sisteme katılabilirsiniz.

 

3. FUZULEV PEŞİNATLI ERKEN TESLİM SİSTEMİ NEDİR?

Peşinatlı erken teslim sisteminde tüm taksitler vade farksız, faizsiz ve sabittir. Bu sistemde, peşinatınız ne kadar yüksek olursa evinizi bir o kadar erken teslim alırsınız. Verdiğiniz peşinattan dolayı taksitleriniz de düşük olur. Peşinat ve organizasyon ücretini ödeyerek peşinatlı erken teslim sistemine katılabilirsiniz. Bu sistemde taksit ödemeye ertesi aydan itibaren başlarsınız. Peşinatlı erken teslim sisteminde tüm taksitler vade farksız, faizsiz ve sabittir.

 

4. FUZULEV ARA ÖDEMELİ ERKEN TESLİM SİSTEMİ NEDİR?

Peşinatsız, sadece ara ödeme yaparak evinizi daha erken teslim almanızı sağlar. Ara Ödemeli Sistem, peşinat ödemeden sadece belli dönemlerde ara ödeme yaparak ev sahibi olmanızı sağlar. Yaptığınız ara ödemeler taksit rakamlarınızı düşürür ve evinizi vade ortasından önce teslim alırsınız. İlk ay birinci taksitiniz ve organizasyon ücretinizi ödeyerek sisteme dahil olabilirsiniz.

personel-004.jpg

FUZULEV SİSTEMİ'NİN AVANTAJLARI NELER?

1-Türkiye'nin herhangi bir yerinden istediğiniz evi alabilirsiniz.

2- Taksitlerinizin tamamı faizsiz ve vade farksızdır.

3- Birikim yaparak almayı düşündüğünüz evi daha erken almış olursunuz.

4- Teslimattan önce alacağınız evin değerinde veya taksitlerde değişiklik yapma şansına sahipsiniz.

5- Taksit ödeme sırasında ödeme sıkıntısına düşerseniz geçici olarak taksit dondurma işlemi yapabilirsiniz.

6- Ödeme sıkıntınızı dondurarak çözemediğiniz zorunlu hallerde, sistemden ayrılabilirsiniz. Ödemiş olduğunuz rakamı Organizasyon ücreti hariç geri alabilirsiniz.

01 Ekim 2016 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Murat Avcıoğlu - fusulev sistemi güzel

Yanıtla . 0Beğen 01 Ekim 11:24
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR