Civelek’e ziyaretler devam ediyor, İstekler ise hiç bitmiyor

4. olağan il kongresi sonrası AKP İl Başkanlığı’na seçilen Mahmut Civelek’e ziyaretler aralıksız devam ediyor. Ziyarete gelen vatandaşlar Civelek’ten...

BÜYÜT

4. olağan il kongresi sonrası AKP İl Başkanlığı’na seçilen Mahmut Civelek’e ziyaretler aralıksız devam ediyor. Ziyarete gelen vatandaşlar Civelek’ten çeşitli konularda ricacı oluyor

14 Temmuz günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen 4. olağan il kongresinde seçilmiş başkan olan AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Önceki gün Civelek’i makamında Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, İzmit Şehirlerarası Yazıhaneciler ve Otobüsçüler Derneği ile Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ziyaret etti.
“SANAYİ İLE BİRLİKTE”
İlk olarak ziyaret eden ve hayırlı olsun dileklerini belirten Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve yardımcısı Mehmet Şerif Kanık, il başkanı Mahmut Civelek’i seçilmiş olmasından dolayı tebrik etti. İl başkanı Mahmut Civelek ise, ilerleyen süreçte sanayi ile ilgili yapılacak çalışmalar için ortaklaşa hareket edeceklerini belirterek, “Sanayi konusunda bir fikir alışverişinde bulunarak ilimiz için daha verimli şeylerle sahalarda oluruz” dedi.
OTOGAR DERNEĞİNDEN BİNA İSTEĞİ
KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun ardından ziyarete gelen İzmit Şehirlerarası Yazıhaneciler ve Otobüsçüler Derneği Başkanı Fevzi Satır ve yönetim kurulu üyeleri, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Satır, Kocaeli’nde kurulan ikinci otogar derneği oldukları için dernek binalarının yeterli olmadığını ifade etti. Satır, başkan Mahmut Civelek’ten bu konuda yardımcı olmasını isterken, bunun gerekliliğinden söz etti. Civlek ise konu ile ilgileneceklerinin sözünü verdi.
KÖŞKER’DEN ZİYARET
Gün içinde son olarak ise Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve meclis üyeleri Civelek’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Adnan Köşker, kongrenin ve yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyerek, Civelek ve yönetimine seçilmiş olarak yeni görevlerinde başarılar diledi. Civelek, “Güzel, coşkulu ve bize yakışan bir kongre atlattık. Yeni yönetimimiz ile çalışmalara devam ediyoruz. Mübarek ayın ruhun yakışan iftarlarla fakir sofralarında olmaya devam edeceğiz” dedi.
“SEÇİMLER ERKENE ALINIRSA HAZIRIZ”
İl Başkanı Mahmut Civelek, seçimler için hızla çalıştıklarını belirterek, “Seçimler için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer seçimler bir ön tarihe alınırsa bizler hazırız ancak daha da hızlı çalışacağız. Ramazan ayından sonraki çalışmalara hız vereceğiz. Sanki ilk günkü heyecan ve coşkuyla çalışacağız. Çalışmalıyız ki şimdi olduğu gibi 12 ilçe belediyesi ve 1 büyükşehir belediyesi olmak üzere 13 belediyeyi almalıyız” dedi.

08 Ağustos 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR