Karaosmanoğlu“Bonzaiye karşı ortak mücadele”

    Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Yeşilay Kocaeli Şube Başkanı Enver Şahin ve yönetimini ağırladı. Yeşilay’ın çalışmaları...

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Yeşilay Kocaeli Şube Başkanı Enver Şahin ve yönetimini ağırladı. Yeşilay’ın çalışmalarının değerlendirildiği görüşmede Başkan Karaosmanoğlu, “Bonzai belası ile birlikte topyekûn mücadele edilmeli” şeklinde konuştu.

 

DERİNDEN SARSIYOR

Madde kullanımının toplumsal, ailevi ve bireysel değerleri yıktığını söyleyen İbrahim Karaosmanoğlu, “Son günlerde maalesef bonzai denen madde kullanımı arttı. Bu maddenin kullanımıyla gelen ölümler toplumumuzu derinden sarstı. Bununla mücadele etmeliyiz. Sadece ailenin ya da devletin mücadelesiyle olmaz. Bu illetle topyekûn mücadele etmeliyiz” dedi.

 

SPORA YÖNLENDİRİYORUZ

Başkan Karaosmanoğlu, “Toplumun tüm birimleri ile birlikte el ele verip bonzaiye dur demeli ve bu maddelerle tanışmamış insanlarımızı bu illetten uzak tutmanın yollarını bulmalıyız. Biz öncelikle gençlerimizin enerjilerini atabilmeleri için spora yönlendiriyoruz” şeklinde konuştu.

Yeşilay Kocaeli Şube Başkanı Enver Şahin de madde bağımlılığı konusunda üzerlerine düşeni yaptıklarını söyledi.

20 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR