Müdür Töremiş’e KSO’dan veda yemeği

    Kocaeli’de 2008 yılından beri Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Faruk Töremiş’in Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli’de 2008 yılından beri Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Faruk Töremiş’in Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine atanması nedeniyle KSO tarafından bir veda yemeği düzenlendi.

Kocaeli Sanayi Odası Sosyal Tesislerinde, Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine atanan Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Töremiş için düzenlenen veda yemeğine Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul, Başkan Yardımcısı Ahmet Başaran, KSO Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Ali Kartal, İrfan Kanık, KSO Genel Sekreteri Memet Barış Turabi, Genel Sekreter Yardımcısı Egemen Mert, KSO Temsilcilikler Genel Koordinatörü Necmettin Bayraktar, Gebze Temsilciliğinden Aytuğ Akyıldız, Çayırova Temsilciliğinden Tufan Katırcı, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İhsan Ertuğrul, Kocaeli Defterdarı Mustafa İlhan, Kocaeli Liman Başkanı İlker Tuncer, Çevre İl Müdürü Mehmet Ersan Aytaç, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdür Yardımcıları Ali İhsan Merdanoğlu ve Alaaddin Başak, Personel Müdürü M.Sadık Vural, İlçe Gümrük Müdürleri düzenlenen veda yemeğinde yer aldılar.

 

KOCAELİ’DE 6 YIL GÖREV YAPTI

Yapılan konuşmalarda Töremiş olarak şu sözler dile getirildi: “Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Karabük, Bartın ve Zonguldak illerinin bağlı bulunduğu ilimizde 6 yıldır görev yapan Töremiş’in birçok hizmetleri oldu. Bunların en başında Yarımca’daki Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü hizmet binası, Serbest Bölge girişindeki İzmit Gümrük Müdürlüğü hizmet binası, Ömerağa Caddesindeki TASİŞ Kocaeli Perakende Satış Mağazası ve Kocaeli Ticaret İl Müdürlüğü ve bir çok hizmetlerin gerçekleşmesini sağladı. Kocaeli’de çok sevilen ve güler yüzlülüğü ile herkes tarafından takdir edilen Töremiş’in ilimizden ayrılması herkesi üzdü”.

01 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR