SEDAŞ, sorunları dinledi

SEDAŞ elektrik dağıtım hizmetleri konusunda etkin iletişim için muhtarlarla yapılan toplantılarına Derince ve Körfez ilçe ile devam etti. Önceki gün...

BÜYÜT

SEDAŞ elektrik dağıtım hizmetleri konusunda etkin iletişim için muhtarlarla yapılan toplantılarına Derince ve Körfez ilçe ile devam etti. Önceki gün gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcısı Osman Sarı, AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ile Derince Kaymakamı Mesut Yıldırım, Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan ile birim müdürleri ve muhtarlar katıldı.

 

SEDAŞ BİLGİ VERDİ

SEDAŞ’ın çalışmaları hakkında bir sunumun yapıldığı toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Osman Sarı, enerjinin verimli kullanımının tüketiciler ve ülke ekonomisi açısından çok önemli olduğunu belirtti. Sarı, “SEDAŞ’ın hazırladığı bilinçlendirme duyurularının kamuoyu ile paylaşılmasını da takdirle karşılıyoruz” dedi. SEDAŞ Operasyon Müdürü Serkan Yiğit şebekede bölgesel arızaların oluşmasındaki faktörleri ve alınan önlemleri anlatırken, Şebeke Yapım Müdürü Gökhan Öztürk de yatırım faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

 

TALEPLER DİNLENDİ VE ALINDI

Körfez ve Derinceli muhtarların aktardığı talep ve öneriler yazılı formlarla kendilerinden alındı. Muhtarların bakım ekibine yönelik teşekkürünün ardından söz alan SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan, yöneltilen sorulara yanıt verdi. Bekircan, “Enerjinin sürekliliğini sağlamak adına 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Yatırımlarımız devam ediyor” dedi. Bekircan, muhtarların ilettiği sorunlarının da değerlendirilerek çözümün sağlanacağını söyledi.

 

SÜREKLİ İLETİŞİM 

Etkili bir iletişim için toplantılar yapıldığını belirten milletvekili Zeki Aygün de, “Bu toplantılarla sorunların daha hızlı çözülmesi sağlanıyor. Sadece şikayetçi olmak yerine birbirimizi dinleyerek sorunların aşılmasını sağlamak en güzeli. SEDAŞ yöneticileri de bu amaçla bizleri bir araya getiriyor” dedi. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ise, “Yaşanan sorunların çözümü noktasında takipçi olacağız” diye konuştu.

31 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR