KİTAP FUARI YARIN KAPANIYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Uluslararası Fuar Merkezi’nde dördüncüsü düzenlenen Kocaeli Kitap Fuarı 350 yayınevi ve 450 etkinlikle dolu d...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Uluslararası Fuar Merkezi’nde dördüncüsü düzenlenen Kocaeli Kitap Fuarı 350 yayınevi ve 450 etkinlikle dolu dizgin sürüyor. Fuarda bu kez Büyükşehir’in görevli personelinin örnek davranışına sahne oldu.

KAMPANYAYA DESTEK ÇAĞRISI
Büyükşehir Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi’nde görevli 30 kadar personel, Büyükşehir Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından Kitap fuarı kapsamında düzenlenen “Bi Bana Bi Van’a” kampanyasına kitap bağışladı. “Fareli Köyün Kavalcısı” Kırk Haramiler, Parmak Çocuk, Çizmeli Kedi” gibi masal kitaplarını Van’daki küçük çocuklara ulaştırılmak üzere bağışlayan Basın Yayın personeli, Kocaeli halkını kampanyaya destek vermeye çağırdı.

İKİ KÜTÜPHANE KURULACAK
Diğer yandan Büyükşehir “Bi Bana Bi Van’a” kampanyasıyla oluşturduğu kumbarada topladığı kitaplarla biri Kocaeli’nde biri de Van’daki bir ilköğretim okulunda olmak üzere iki kütüphane kuracak. Vatandaşlar, fuarın girişindeki “Bi Bana Bi Van’a” kumbarasına fuarın son günü olan 20 Mayıs Pazar gününe kadar kitap bırakarak kampanyaya destek olabiliyor.

19 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR