Sağlık Turizm Derneği Kiev’de

KOSAD 21-26 Ekim tarihleri arasında Kiev Sağlık Turizmi Fuarında Kocaeli’yi temsil edecek.Kongre ve fuar çalışmasının bir arada olduğu Kiev’de 21-16 E...

BÜYÜT


KOSAD 21-26 Ekim tarihleri arasında Kiev Sağlık Turizmi Fuarında Kocaeli’yi temsil edecek.

Kongre ve fuar çalışmasının bir arada olduğu Kiev’de 21-16 Ekim 2013 tarihleri arasında açılacak olan Fuara Kocaeli Sağlık Turizm Derneği (KOSAD) çatısı altında Özel Akademi Hastanesi, Özel Çağın Göz Hastanesi, Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yetkili ve doktorlarından oluşan bir ekip katılıyor. Kongre ve fuar çalışmasının bir arada olacağı Kiev’de sadece Ukrayna’dan değil, bölgedeki Türki Cumhuriyetlerinden de geniş bir katılım olacak. Kiev Fuarı’nın bölgeyi tanımak ve bölge sağlık turizmi aktörleriyle tanışmak konusunda ayrı bir önemi bulunuyor.

KOCAELİ’Yİ TANITACAK
Dernek olarak katılımcı kurumlarla birlikte özel olarak hazırlandıklarını belirten Dernek Başkanı Tümay Mercan, dernek üyesi kuruluşların Kocaeli'de ve bölgede sağlık turizmini tanıtmak ve geliştirmek konusunda özverili çalışmalarda bulunduklarını, Kocaeli'nin sağlık turizmi yapmak için medikal ve termal anlamda yeterli olduğunu ve Kocaeli'deki sağlık kuruluşlarının tedavi ve hizmet kaliteleriyle fark yaratacaklarını belirtti.

ŞEHRE VİZYON KAZANDIRACAK
Kocaeli'de sağlık turizmini geliştirmek ve şehre yeni bir vizyon kazandırmak amacıyla yola çıkan Kocaeli Sağlık Turizmi Derneği üyeleri, Kiev'de Kocaeli'yi temsil etmenin önemli olduğunu belirttiler. Sağlık turizmi ile ilgili olarak, Doğu Marmara bölgesini kucaklayacak çalışmalar planladıklarını belirten KOSAD üyeleri, 2014 yılında bölgenin ve Kocaeli'nin sağlık turizmi konusundaki tanıtımına daha fazla ağırlık vereceklerini vurguladılar. Tüm bölge hastane ve ilgili aktörleri ve paydaşları derneğe üye olmaya ve Kocaeli'nin turizm ve sağlık turizmi konusunda gelişmesine katkıda bulunmaya davet ettiler.

SAĞLIK PLATFORMU ÜYESİ
Kiev'de 21-16 Ekim 2013 tarihleri arasında yapılacak, sağlık turizmi kongre ve fuarına Özel Akademi Hastanesi'nden Satış ve Pazarlama Müdürü Feyza Demir ve Estetik Cerrah Dr. Yasin Ünal, Özel Çağın Göz Hastanesi'nden Hastane Müdürü İpek İzgün Kandemir, Dr. Fehmi Aydoğan, Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nden Diş Hekimi Muhammet Pasvanoğlu ve KOSAD Başkanı Tümay Mercan katılacaklar. 2011 yılında kurulan Kocaeli Sağlık Turizmi Derneği, Türkiye Sağlık Turizmi Platformu üyesi ve Türkiye'deki sağlık turizmi çalışmalarının içinde yer alıyor.

12 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR