3D Yazıcı ve Tasarım Merkezi’ne öğrenci ilgisi

Geçtiğimiz ay içinde açılan merkeze her gün çok sayıda vatandaşın yanı sıra öğrenciler de geliyor. Geleceğin teknolojisini merak eden ve özellikle tas...

Geçtiğimiz ay içinde açılan merkeze her gün çok sayıda vatandaşın yanı sıra öğrenciler de geliyor. Geleceğin teknolojisini merak eden ve özellikle tasarım bilgisi almak isteyenlere yetkililerce merkez hakkında detaylı bilgi veriliyor.

 

SİSTEM AYAĞIMIZA GELDİ

Özel Nadide Okulları, Özel Kültür Okulları, Türk Pirelli Ortaokulu ve 7. Boru Ortaokulu’ndan onlarca öğrenci 3D Yazıcı ve Tasarım Merkezi’ni ziyaret ettiler. Merkeze hayran kalan öğrenciler “Burası bizler için bulunmaz bir fırsat. Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a böyle bir merkezi şehrimize kazandırdığı için ne kadar teşekkür etsek azdır. 3D Yazıcı sistemlerini televizyondan ve internet sitelerinden görüyorduk. Şimdi ise bu sistem ayağımıza geldi” şeklinde konuştular. Ziyaret sırasında öğrenciler merkezde 3D yazıcılardan çıktı alma imkanı da buldular.

 

HERKESE AÇIK

Türkiye’ye örnek olacak olan 3D Yazıcı ve Tasarım Merkezi’nin herkese açık olduğunu söyleyen yetkililer “Buraya gelen herkese merkez hakkında uygulamalı olarak detaylı bilgi veriyoruz. Merkeze gelip bilgi almak isteyenler www.3dyazicivetasarimmerkezi.com adlı internet adresinden veya 0262 335 20 10 nolu telefondan randevu alabilirler” dediler.

23 Kasım 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR