“Sağlıkta çözüm için bize destek verin”

Sağlıkta performansa dayalı ücret sisteminin sıkıntı yarattığını ifade eden MHP Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, “Sağlık sistemindeki sıkıntıya çözüm...

BÜYÜT

Sağlıkta performansa dayalı ücret sisteminin sıkıntı yarattığını ifade eden MHP Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, “Sağlık sistemindeki sıkıntıya çözüm için bize destek verin” dedi.

MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, diğer adaylar Ruhi Çavdar, İsmail Kurt, Hilal Elmas, Çağdaş Duyar ve İsmail Okumuş ile birlikte Gebze’yi karış karış dolaştı. Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi ve Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi (GEPOSB), Vernikçiler Organize Sanayi Bölgesi yönetimlerini ziyaret eden Türkkan ve beraberindeki ekip, vatandaşın sorunlarını dinledi ve sorularını cevaplandırdı.

BİZE DESTEK VERİN
Ardından Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Demirci ve Başhekim Nazım Mutlu ile bir araya gelerek sağlık sektörünün sorunlarını dinleyen Türkkan’a, Gölcük İlçe Teşkilatı Başkanı İsmail Eroğlu eşlik etti. Türkkan, ”Tam Gün Yasası karmaşası yaşanıyor. Üniversite hastanelerinde performansa dayalı ücret sistemi sıkıntı yarattı. Hasta kendisiyle yeterince ilgilenilmediğinden şikayet ederken, hekim de ne kadar hasta bakarsam o kadar para kazanırım olarak olaya bakıyor. Bağlık sistemindeki bu tıkanıklığı çözmek istiyoruz. Bize destek verin“ dedi.

02 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR