Ka-Der’den Kadın Meclisi’ne ziyaret

KA-DER Kocaeli Temsilcisi ve Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Dilay Başer Güvenç, Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisini ziyaret etti. Meclis Başkanı...

BÜYÜT

KA-DER Kocaeli Temsilcisi ve Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Dilay Başer Güvenç, Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisini ziyaret etti. Meclis Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu ve meclis üyelerinden Nezahat Çini ve Aynur Baykara tarafından karşılanan Güvenç, Kadın Meclisi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, ortak projelerde yer almak istediklerini ifade etti. Ziyarette kadınların yerelde ön plana çıkabilmesi için yapılabilecekler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

BİRLİKTE HAREKET ETMELİYİZ
Kadınların sadece siyasi partilerde değil, sendika ve odalarda da etkin rol üstlenmeleri gerektiğine vurgu yapan Güvenç; “Kadınların her alanda başarılı olabilmeleri ve kadınların gücünü gösterebilmek için birlikte hareket ederek, gayret göstermeliyiz” dedi.

BAŞARILAR DİLEDİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Balcıoğlu, Güvenç’e yeni görevinde başarı temennisinde bulundu. Kadınlar adına yapılan her faaliyetin kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Balcıoğlu;” Kadın oluşumların birlikteliği bizleri daha da güçlü yapar. Kadınların her alanda kendilerini ifade edebilmeleri için, ayrımcılıktan uzak tek bir hedef uğrunda birlikte hareket etmeliyiz” şeklinde konuştu.

02 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR