Akifoğlu 2.kez başkan

Kısa adı ASİAD olan Avrasya Sanayici ve İş adamları Derneği Kocaeli Şubesi’nin olağan genel Kurulu KSO’da yapıldı. Mevcut başkan Arif Akifoğlu güven t...

BÜYÜT

Kısa adı ASİAD olan Avrasya Sanayici ve İş adamları Derneği Kocaeli Şubesi’nin olağan genel Kurulu KSO’da yapıldı. Mevcut başkan Arif Akifoğlu güven tazeledi.
 
2003 yılında kurulan Avrasya Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin Kocaeli Şubesi 2006 yılında kurulmuştu. 2009 yılında yapılan kongrede Arif Akifoğlu başkanlığa getirilmişti. Akifoğlu’nun yeniden aday olduğu derneğin kongresi önceki gün KSO Meclis Salonu’nda yapıldı. Kongreye ASİAD Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ASİAD yöneticileri ve üyeleri katıldı. Kongrenin divan başkanlığını Hüseyin Tuzcu, yardımcılığını Funda Hoşgör, katipliği de Arzu Akifoğlu üstlendi. Ömer Faruk Başaran kongrede ASİAD’ın kuruluş amacını ve dönemini anlattı. Ardından Başkan Arif Akifoğlu söz alarak döneminde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 
BELGE VE PLAKET
Kongrede derneğe yeni üye olan Aykut Çavuş, Murat Üstmaş ve Yunus Emre Temel’e katılım, derneğin çalışmalarında üstün çaba gösterenler Ömer Gül, Özgür Eryıldırım, Salih Yaykan, Serdar Güney, Yavuz Tekman, Kubilay Urhan, İlker Çoka, Halil Kurt, Hakan Eryürek ve Adnan Sarısüleyman’a da plaket verildi. Yapılan kongrede tek aday olarak üyelerin karşısına çıkan Arif Akifoğlu, oy birliğiyle ikinci kez başkan seçildi.

Akif Akifoğlu’nun yönetim listesi
Adnan Sarısüleyman
Cem Şakoğlu
Hakan Eryürek
İlker Çoka
Kubilay Urhan
Murat Üstmaş
Ömer Gül
Nilüfer Akcoşkun
Özgür Eryıldırım
Salih Yeykan

01 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR