Muhasebeciler ve Vergi Dairesinden örnek işbirliği

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) ve Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı arasında yapılan görüşmeler sonucunda ortak istişare ko...

BÜYÜT

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) ve Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı arasında yapılan görüşmeler sonucunda ortak istişare komisyonu oluşturuldu. İki kurum arasında kurulan çalışma komisyonuyla, oda üyelerinin sorunlarının giderilmesi ve muhasebeciler ile vergi daireleri arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine katkı sunulması hedefleniyor.

 

KURUM YÖNETİCİLERİ KATILDI

KSMMMO ve Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı arasında kurulan istişare komisyonunun ilk toplantısı geçtiğimiz günlerde başkanlığın toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya; Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı Gelir İdaresi Grup Müdürü Halil İbrahim Temiz, Gelir İdaresi Grup Müdür Vekili Mustafa H. Küçükbalkaya, İnsan Kaynakları Müdür Vekili Mesut Mirzaoğlu, KSMMMO Başkan Yardımcısı Remzi Özcan, KSMMMO Oda Sekreteri Taner Öner ve oda yöneticilerinden Atilla Güngör katıldı.

 

İSTİŞARE KOMİSYONU KURULDU

Toplantıya ilişkin konuşan KSMMMO Oda Sekreteri ve Çalışma Komisyonu Başkanı Taner Öner, “Vergi Dairesi Başkanlığı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde istişare komisyonu oluşturduk. Her ay düzenli olarak toplantılarımızı gerçekleştireceğiz. Komisyonla birlikte meslektaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmeyi ve üyelerimiz ile vergi daireleri arasındaki ilişkileri geliştirmeyi amaçlıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

04 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR