Kartepe CHP’nin seçimi Uzunçiftlik Düğün Salonu’nda

       Cumhuriyet Halk Partisi'nden belediye başkan adayının belirlenmesinin ardından meclis üyelerinin de belirlenmesi için kurulan sandıkta oy kulla...

BÜYÜT

 

 

 

 Cumhuriyet Halk Partisi'nden belediye başkan adayının belirlenmesinin ardından meclis üyelerinin de belirlenmesi için kurulan sandıkta oy kullanma işlemi sabahın erken saatlerinden itibaren başladı. CHP Kartepe ilçe örgütü Uzunçiftlik Düğün Salonu'na gelerek meclis üyelerini belirlemek için oylarını kullanmaya başladılar.

29 BAŞVURU

1362 üyenin oy kullanma hakkı bulunan Kartepe’de seçim, Uzunçiftlik Düğün Salonu’nda yapılıyor. Üyeler en az 9 en fazla 19 kişi işaretleyecekler. Kartepe’de 29 başvuru var. Meclis üyesi adayları:

Murtaza Kalaycı,

Mine Koç,

Turgut Kotil,

Nilay Merttürk,

Temel Ofluoğlu,

Erdinç Önal,

Yalçın Öner,

Serap Özmen,

Ender Salmankurt,

Recep Şahmar,

Zekeriya Topal,

Mustafa Tüzer,

Aslı Yılmaz,

Yasin Yılmaz,

Necdet Akar,

Caner Akçıl,

Fahrettin Aktaş, 

Serkan Akyıldız,

Avni Baydar,

Ayla Demir,

 Mürsel Genç,

İrfan Gümrük,

Erbay Işık.

08 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

ANAHTAR - Sayın basın ; KARTEPE de Serkan Akyıldız'ın çekildiği ilçe yönetimine bildirilmiş midir.Eğer ilçe yönetimine birgün önceden bildirildiyse oy pusulasından isminin silinmesi gerekmez miydi.S erkan yıldıza çıkan 286 oyun geçersiz olduğu varsayarsak. oypusulasında en az 9 oy kullanılmış olması durumda ve burada serkan akyıldız ismi işaretliyse o oy pusulası iptali gerekmez mi..

Yanıtla . 0Beğen 08 Şubat 17:52
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR