Siyasiler bu düğünde buluşta

   Halil Çaık’ı mutlu gününde DSP’li eski bakan ve milletvekilleri yalnız bırakmadı Demokratik Sol Part i(DSP)’den iki dönem milletvekilliği yaptıktan...

 

 Halil Çaık’ı mutlu gününde DSP’li eski bakan ve milletvekilleri yalnız bırakmadı

Demokratik Sol Part i(DSP)’den iki dönem milletvekilliği yaptıktan sonra 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde CHP Gebze Belediye Başkan adayı olan Halil Çalık, oğlu Mehmet Çalık’ı Yüksel Holding’de avukat olarak çalışan Güldem Furtun ile evlendirdi.  Halil Çalık ile Hatice Çalık çiftinin iki çocuğundan biri olan babasıyla birlikte müteahhitlik yapan Mehmet Çalık, bir süredir birliktelik yaşadığı Ordu’da ticaret yapan Ahmet Furtun ile Aysun Furtun  çiftinin kızları Güldem Furtun ile The Ness Otel’de gerçekleştirilen düğünle hayatını birleştirdi.

ESKİ DSP’Lİ BAKANLAR GELDİ

DSP’li eski milletvekili Halil Çalık’ı mutlu gününde  milletvekilliği yaptığı dönemde birlikte çalıştığı  eski Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mahmut Erdir,  eski Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili ve Bayındırlık İskan Bakanı Ali Ilıksoy, eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Mehmet Şahin, eski Devlet Bakanı Burhan Kara, eski DSP Grup Başkan Vekili Ali Günay, eski Kastamonu Milletvekili Hadi Dilek, eski Balıkesir Milletvekili Numan Gültekin,eski Ordu Milletvekili İhsan Çabuk yalnız bırakmadı.

ESKİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI BİR ARADA

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, CHP Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu,  Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan,  eski MHP milletvekilleri Kemal Köse, Cumali Durmuş, eski ANAP Milletvekili Sefer Ekşi, eski CHP Milletvekili Hikmet Erenkaya, dostları, arkadaş ve akrabaları ile davetliler düğüne katılarak Halil Çalık’ın mutluluğuna ortak oldu.

SİYASETÇİLER ŞAHİT OLDU

 Halil Çalık ile eşi Hatice Çalık davetlilerini sıcak bir şekilde salon kapısında karşıladı. Genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken çiftin nikah şahitliğini ise   CHP Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan,  eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Mehmet Şahin, eski Tarım ve Köyişleri Bakanı Mahmut Erdir, eski Devlet Bakanı Burhan Kara, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu,İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut yaptı.

MÜZİK EŞLİĞİNDE DANS ETTİLER

Kıyılan nikahın ardından   protokol üyeleri Güldem Furtun ve Mehmet Çalık çiftine mutluluklar diledi.  Gecenin ilk dansını çalınan romantik müzik eşliğinde yapan çift, birlikte düğün pastasını kesti. Bir ömür boyu mutluluğa imza atan Gülden Furtun- Mehmet Çalık çifti bundan sonraki hayatlarını İzmit’teki evlerinde geçirecek. 

05 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR