Kaymakam Kaya, Dilmen’e sordu: Sizin farkınız nedir?

MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, yönetim kurlu üyeleri ile birlikte İzmit Kaymakamı Sabit Kaya’yı makamında ziyaret etti. Kaya, Dilmen’e: “Sizin di...

BÜYÜT

MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, yönetim kurlu üyeleri ile birlikte İzmit Kaymakamı Sabit Kaya’yı makamında ziyaret etti. Kaya, Dilmen’e: “Sizin diğer yönetimden farkınız nedir?” diye sordu?

MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, yönetim kurlu üyeleri ile birlikte İzmit Kaymakamı Sabit Kaya’yı makamında ziyaret etti. Ziyaret için MHP İzmit İlçe Teşkilatı’na teşekkür eden Kaya, “Sizin yeni yönetim olarak diğer yönetimlerden farkınız nedir?” sorusunu sordu.
HIZLA İLERLETİYORUZ
Sorunun yanıtını veren Dilmen ise gelişmeleri daha iyi takip eden genç bir ekip oluşturduklarını belirterek, “Çalışmalarımızı hızla ilerletiyoruz. Ekibimizin gücü de çalışmalarımızın hızına hız katıyor” şeklinde konuştu.
VAZGEÇİLMEZ UNSURLAR
Ardından tekrar söz alan Kaya, siyasi partilerin vazgeçilmez unsurlar olduğunu vurgulayarak, “İleri dediğimiz ülkeler demokrasiyi geliştirmek için büyük çaba gösteriyor. Biz de bu yönde çalışmalar yapacağız. İnşallah sizler de çalışmalarınızda demokrasiyi geliştirmek adına adımlar atacaksınız” dedi.

27 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR