Şeker’den TBMMO’ya ziyaret

Kocaeli Makine Mühendisleri Odası’nı önceki gün ziyaret eden AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Başkan Nedim Kara ve oda üyeleriyle birlikte Kocael...

BÜYÜT

Kocaeli Makine Mühendisleri Odası’nı önceki gün ziyaret eden AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Başkan Nedim Kara ve oda üyeleriyle birlikte Kocaeli çalışmaları değerlendirildi.

AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, TMMO Başkanı Nedim Kara’yı ve oda üyelerini yapmış olduğu ziyarette Kocaeli’nde bulunan Odaların ve STK’ların belli bir siyasi görüşü savunmamaları gerektiğini belirtti. Şeker, “Siyasi partilerin arkasında olmaya çalışan her oda ve dernek kendini zayıflatır” dedi.

TMMOB OLARAK DESTEK VERİYORUZ

Oda Başkanı Nedim Kara da ziyarette, siyasi görüş diye bir şey yok aslında. Özel hayatın giysisi olarak bütün belediyelerin geçmişten muhalefetin içinde yer alan partilerde iki yol vardır. Bizler bir siyasi partiye üye olan arkadaşlar gibi bir kaide yok. Muhalif dayanaksız değildir. Bir bağın olması lazım eğer tercihi doğru ise kendi partisini tercih etmelidir” diyen Başkan İzmit Belediyesi’nin kendi sınırları içerisinde yapmış oldukları Asansör çalışmalarını çok beğendiklerini ve bu türlü çalışmaları desteklediklerini ve yerel yöneticilerin bu anlamda Makine Mühendisler Odası’na fikirlerinin sorulmasını istediklerini belirtti.

03 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR