Futbol okulları kayıt altına alınıyor

01.04.2010 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonunun internet sitesinde yayınlanarak yürürlüğe giren Futbol Okulları Talimatı hükümleri kapsamında faali...

BÜYÜT

01.04.2010 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonunun internet sitesinde yayınlanarak yürürlüğe giren Futbol Okulları Talimatı hükümleri kapsamında faaliyet gösterecek olan futbol okullarının sicil kayıt ve denetimi Futbol Federasyonu Bölge Müdürlükleri tarafından yapılacak ve futbol okullarının tespitinin ardından denetimleri başlatılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreterliği’nin 2011/21(03)-4578 sayılı yazısına istinaden “Futbol Okulları Talimatı Hükümleri” uyarınca başvurusunu yapmayan Futbol Okulları’nın faaliyetine izin verilmeyecek.
Bu nedenle açıklama yapan KASKF yönetimi “Kulüplerimizde faal olan ya da yeni faaliyete geçecek olan futbol okulları için bağlı bulunduğumuz Sakarya Bölge Müdürlüğüne müracaat ederek gerekli işlemleri tamamlamaları ve Futbol Okulu Kayıt başvuru dilekçesini Federasyonumuzdan alarak 0(264) 277 35 00 nolu telefona faks çekmeleri önemle rica olunur” dedi.

01 Mart 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR