Amatör futbolda fikstür de tamam

1 KARTEPE SUADİYE 2 KANDIRA BLD.G.B. 3 ÇUBUKLU BALA 4 DİLOVASI BLD 5 K. YENİŞEHİR 6 ÇAY.ŞEKERPINAR 7 KARAMÜRSEL İ.Y. 8 ALİKAHYA BLD 9...

BÜYÜT

1 KARTEPE SUADİYE

2 KANDIRA BLD.G.B.

3 ÇUBUKLU BALA

4 DİLOVASI BLD

5 K. YENİŞEHİR

6 ÇAY.ŞEKERPINAR

7 KARAMÜRSEL İ.Y.

8 ALİKAHYA BLD

9 İHSANİYE DOĞAN

10 MUSTAFAPAŞA

11 TAVŞANTEPE

12 DEMİR

 

1.YARI

1.HAFTA

KANDIRA BLD.G.B. -  K ARTEPE SUADİYE

ÇUBUKLU BALA - TAVŞANTEPE

DİLOVASI BLD - MUSTAFAPAŞA

KOCAELİ YENİŞEHİR - İHSANİYE DOĞAN

ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SP - ALİKAHYA BLD

KARAMÜRSEL İ.Y. - DEMİR

 

2.HAFTA

KARTEPE SUADİYE - ÇUBUKLU BALA

ALİKAHYA BLD - KARAMÜRSEL İ.Y.

İHSANİYE DOĞAN - ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SP

MUSTAFAPAŞA - KOCAELİ YENİŞEHİR

TAVŞANTEPE - DİLOVASI BLD

DEMİR - KANDIRA BLD.G.B.

 

3.HAFTA

ÇUBUKLU BALA - KANDIRA BLD.G.B.

DİLOVASI BLD - KARTEPE SUADİYE

KOCAELİ YENİŞEHİR - TAVŞANTEPE

ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SP - MUSTAFAPAŞA

KARAMÜRSEL İ.Y. - İHSANİYE DOĞAN

ALİKAHYA BLD - DEMİR

 

4.HAFTA

KARTEPE SUADİYE - KOCAELİ YENİŞEHİR

KANDIRA BLD.G.B. - DİLOVASI BLD

İHSANİYE DOĞAN - ALİKAHYA BLD

MUSTAFAPAŞA - KARAMÜRSEL İ.Y.

TAVŞANTEPE - ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SP

DEMİR - ÇUBUKLU BALA

 

5.HAFTA

DİLOVASI BLD - ÇUBUKLU BALA

KOCAELİ YENİŞEHİR - KANDIRA BLD.G.B.

ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SP - KARTEPE SUADİYE

KARAMÜRSEL İ.Y. - TAVŞANTEPE

ALİKAHYA BLD - MUSTAFAPAŞA

İHSANİYE DOĞAN - DEMİR

 

6.HAFTA

KARTEPE SUADİYE - KARAMÜRSEL İ.Y.

KANDIRA BLD.G.B. - ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SP

ÇUBUKLU BALA - KOCAELİ YENİŞEHİR

MUSTAFAPAŞA - İHSANİYE DOĞAN

TAVŞANTEPE - ALİKAHYA BLD

DEMİR - DİLOVASI BLD

 

7.HAFTA

KOCAELİ YENİŞEHİR - DİLOVASI BLD

ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SP - ÇUBUKLU BALA

KARAMÜRSEL İ.Y. - KANDIRA BLD.G.B.

ALİKAHYA BLD - KARTEPE SUADİYE

İHSANİYE DOĞAN - TAVŞANTEPE

MUSTAFAPAŞA - DEMİR

 

8.HAFTA

KARTEPE SUADİYE - İHSANİYE DOĞAN

KANDIRA BLD.G.B. - ALİKAHYA BLD

ÇUBUKLU BALA - KARAMÜRSEL İ.Y.

DİLOVASI BLD - ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SP

TAVŞANTEPE - MUSTAFAPAŞA

DEMİR - KOCAELİ YENİŞEHİR

 

9.HAFTA

ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SP - KOCAELİ YENİŞEHİR

KARAMÜRSEL İ.Y. - DİLOVASI BLD

ALİKAHYA BLD - ÇUBUKLU BALA

İHSANİYE DOĞAN - KANDIRA BLD.G.B.

MUSTAFAPAŞA - KARTEPE SUADİYE

TAVŞANTEPE - DEMİR

 

10.HAFTA

KARTEPE SUADİYE - TAVŞANTEPE

KANDIRA BLD.G.B. - MUSTAFAPAŞA

ÇUBUKLU BALA - İHSANİYE DOĞAN

DİLOVASI BLD - ALİKAHYA BLD

KOCAELİ YENİŞEHİR - KARAMÜRSEL İ.Y.

DEMİR - ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SP

 

11.HAFTA

KARAMÜRSEL İ.Y. - ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SP

ALİKAHYA BLD - KOCAELİ YENİŞEHİR

İHSANİYE DOĞAN - DİLOVASI BLD

MUSTAFAPAŞA - ÇUBUKLU BALA

TAVŞANTEPE - KANDIRA BLD.G.B.

DEMİR - KARTEPE SUADİYE

 

AMATÖR SÜPER LİG B GRUBU 2012/2015 SEZONU İLK YARI FİKSTÜRLERİ

1 DOĞANTEPE

2 ÇAY.SERHAT

3 DEĞİRMENDERE

4 KOCAELİ KÖRFEZ

5 İZMİT MAP ŞENER

6 YEN.SERDAR

7 D.K.BAYRAMOĞLU

8 B.BAŞARAN

9 YAVUZ

10 ŞİRİN

11 K.B.H.YILDIZ

12 ÇAMÇUKUR

 

1.YARI

1.HAFTA

ÇAY.SERHAT - DOĞANTEPE

DEĞİRMENDERE - K.B.H.YILDIZ

KOCAELİ KÖRFEZ - ŞİRİN

İZMİT MAP ŞENER - YAVUZ

YEN.SERDAR - B.BAŞARAN

D.K.BAYRAMOĞLU - ÇAMÇUKUR

 

2.HAFTA

DOĞANTEPE - DEĞİRMENDERE

B.BAŞARAN - D.K.BAYRAMOĞLU

YAVUZ - YEN.SERDAR

ŞİRİN - İZMİT MAP ŞENER

K.B.H.YILDIZ - KOCAELİ KÖRFEZ

ÇAMÇUKUR - ÇAY.SERHAT

 

3.HAFTA

DEĞİRMENDERE - ÇAY.SERHAT

KOCAELİ KÖRFEZ - DOĞANTEPE

İZMİT MAP ŞENER - K.B.H.YILDIZ

YEN.SERDAR - ŞİRİN

D.K.BAYRAMOĞLU - YAVUZ

B.BAŞARAN - ÇAMÇUKUR

 

4.HAFTA

DOĞANTEPE - İZMİT MAP ŞENER

ÇAY.SERHAT - KOCAELİ KÖRFEZ

YAVUZ - B.BAŞARAN

ŞİRİN - D.K.BAYRAMOĞLU

K.B.H.YILDIZ - YEN.SERDAR

ÇAMÇUKUR - DEĞİRMENDERE

 

5.HAFTA

KOCAELİ KÖRFEZ - D EĞİRMENDERE

İZMİT MAP ŞENER - ÇAY.SERHAT

YEN.SERDAR - DOĞANTEPE

D.K.BAYRAMOĞLU - K.B.H.YILDIZ

B.BAŞARAN - ŞİRİN

YAVUZ - ÇAMÇUKUR

 

6.HAFTA

DOĞANTEPE - D.K.BAYRAMOĞLU

ÇAY.SERHAT - YEN.SERDAR

DEĞİRMENDERE - İZMİT MAP ŞENER

ŞİRİN - YAVUZ

K.B.H.YILDIZ - B.BAŞARAN

ÇAMÇUKUR - KOCAELİ KÖRFEZ

 

7.HAFTA

İZMİT MAP ŞENER - KOCAELİ KÖRFEZ

YEN.SERDAR - DEĞİRMENDERE

D.K.BAYRAMOĞLU - ÇAY.SERHAT

B.BAŞARAN - DOĞANTEPE

YAVUZ - K.B.H.YILDIZ

ŞİRİN - ÇAMÇUKUR

 

8.HAFTA

DOĞANTEPE - YAVUZ

ÇAY.SERHAT - B.BAŞARAN

DEĞİRMENDERE - D.K.BAYRAMOĞLU

KOCAELİ KÖRFEZ - YEN.SERDAR

K.B.H.YILDIZ - ŞİRİN

ÇAMÇUKUR - İZMİT MAP ŞENER

 

9.HAFTA

YEN.SERDAR - İZMİT MAP ŞENER

D.K.BAYRAMOĞLU - KOCAELİ KÖRFEZ

B.BAŞARAN - DEĞİRMENDERE

YAVUZ - ÇAY.SERHAT

ŞİRİN - DOĞANTEPE

K.B.H.YILDIZ - ÇAMÇUKUR

 

10.HAFTA

DOĞANTEPE - K.B.H.YILDIZ

ÇAY.SERHAT - ŞİRİN

DEĞİRMENDERE - YAVUZ

KOCAELİ KÖRFEZ - B.BAŞARAN

İZMİT MAP ŞENER - D.K.BAYRAMOĞLU

ÇAMÇUKUR - YEN.SERDAR

 

11.HAFTA

D.K.BAYRAMOĞLU - YEN.SERDAR

B.BAŞARAN - İZMİT MAP ŞENER

YAVUZ - KOCAELİ KÖRFEZ

ŞİRİN - DEĞİRMENDERE

K.B.H.YILDIZ - ÇAY.SERHAT

ÇAMÇUKUR - DOĞANTEPE

 

1.KÜME FUTBOL LİGİ A GRUBU 2014/2015 SEZONU İLK YARI FİKSTÜRLERİ

1 ANA.YENİKÖY

2 KOCAELİ 1937 SEKA

3 BEKİRDERE

4 İHSANİYE

5 DERİNCE ÇENEDAĞ

6 KAVAKLI

7 ÇEN.PLAJYOLU

8 GEBZE BALÇIKKÖYÜ

9 KÖŞKLÜÇEŞME

10 ÇAYIROVA G.B.

 

1.YARI

1.HAFTA

BEKİRDERE - KOCAELİ 1937 SEKA

İHSANİYE - ANA.YENİKÖY

DERİNCE ÇENEDAĞ - KÖŞKLÜÇEŞME

KAVAKLI - GEBZE BALÇIKKÖYÜ

ÇEN.PLAJYOLU - ÇAYIROVA G.B.

 

2.HAFTA

ANA.YENİKÖY - DERİNCE ÇENEDAĞ

KOCAELİ 1937 SEKA - İHSANİYE

GEBZE BALÇIKKÖYÜ - ÇEN.PLAJYOLU

KÖŞKLÜÇEŞME - KAVAKLI

ÇAYIROVA G.B. - BEKİRDERE

 

3.HAFTA

İHSANİYE - BEKİRDERE

DERİNCE ÇENEDAĞ - KOCAELİ 1937 SEKA

KAVAKLI - ANA.YENİKÖY

ÇEN.PLAJYOLU - KÖŞKLÜÇEŞME

GEBZE BALÇIKKÖYÜ - ÇAYIROVA G.B.

 

4.HAFTA

ANA.YENİKÖY - ÇEN.PLAJYOLU

KOCAELİ 1937 SEKA - KAVAKLI

BEKİRDERE - DERİNCE ÇENEDAĞ

KÖŞKLÜÇEŞME - GEBZE BALÇIKKÖYÜ

ÇAYIROVA G.B. - İHSANİYE

 

5.HAFTA

DERİNCE ÇENEDAĞ - İHSANİYE

KAVAKLI - BEKİRDERE

ÇEN.PLAJYOLU - KOCAELİ 1937 SEKA

GEBZE BALÇIKKÖYÜ - ANA.YENİKÖY

KÖŞKLÜÇEŞME - ÇAYIROVA G.B.

 

6.HAFTA

ANA.YENİKÖY - KÖŞKLÜÇEŞME

KOCAELİ 1937 SEKA - GEBZE BALÇIKKÖYÜ

BEKİRDERE - ÇEN.PLAJYOLU

İHSANİYE - KAVAKLI

ÇAYIROVA G.B. - DERİNCE ÇENEDAĞ

 

7.HAFTA

KAVAKLI - DERİNCE ÇENEDAĞ

ÇEN.PLAJYOLU - İHSANİYE

GEBZE BALÇIKKÖYÜ - BEKİRDERE

KÖŞKLÜÇEŞME - KOCAELİ 1937 SEKA

ÇAYIROVA G.B. - ANA.YENİKÖY

 

8.HAFTA

KOCAELİ 1937 SEKA - ANA.YENİKÖY

BEKİRDERE - KÖŞKLÜÇEŞME

İHSANİYE - GEBZE BALÇIKKÖYÜ

DERİNCE ÇENEDAĞ - ÇEN.PLAJYOLU

KAVAKLI - ÇAYIROVA G.B.

 

9.HAFTA

ANA.YENİKÖY - BEKİRDERE

ÇEN.PLAJYOLU - KAVAKLI

GEBZE BALÇIKKÖYÜ - DERİNCE ÇENEDAĞ

KÖŞKLÜÇEŞME - İHSANİYE

ÇAYIROVA G.B. - KOCAELİ 1937 SEKA

 

1.KÜME FUTBOL LİGİ B GRUBU 2014/2015 SEZONU İLK YARI FİKSTÜRLERİ

1 HİSAREYN

2 KADIKÖY

3 İZMİT Y.MAHALLE

4 ÇAY.FATİH

5 TAVŞANLI

6 ÇAMLITEPE

7 GEBZE BALKAN

8 KULLAR

9 GÖLCÜK İ.Y.

10 ŞİRİNTEPE

 

1.YARI

1.HAFTA

İZMİT YENİMAHALLE - KADIKÖY

ÇAY.FATİH - HİSAREYN

TAVŞANLI - GÖLCÜK İ.Y.

ÇAMLITEPE - KULLAR

GEBZE BALKAN - ŞİRİNTEPE

 

2.HAFTA

HİSAREYN - TAVŞANLI

KADIKÖY - ÇAY.FATİH

KULLAR - GEBZE BALKAN

GÖLCÜK İ.Y. - ÇAMLITEPE

ŞİRİNTEPE - İZMİT YENİMAHALLE

 

3.HAFTA

ÇAY.FATİH - İZMİT YENİMAHALLE

TAVŞANLI - KADIKÖY

ÇAMLITEPE - HİSAREYN

GEBZE BALKAN - GÖLCÜK İ.Y.

KULLAR - ŞİRİNTEPE

 

4.HAFTA

HİSAREYN - GEBZE BALKAN

KADIKÖY - ÇAMLITEPE

İZMİT YENİMAHALLE - TAVŞANLI

GÖLCÜK İ.Y. - KULLAR

ŞİRİNTEPE - ÇAY.FATİH

 

5.HAFTA

TAVŞANLI - ÇAY.FATİH

ÇAMLITEPE - İZMİT YENİMAHALLE

GEBZE BALKAN - KADIKÖY

KULLAR - HİSAREYN

GÖLCÜK İ.Y. - ŞİRİNTEPE

 

6.HAFTA

HİSAREYN - GÖLCÜK İ.Y.

KADIKÖY - KULLAR

İZMİT YENİMAHALLE - GEBZE BALKAN

ÇAY.FATİH - ÇAMLITEPE

ŞİRİNTEPE - TAVŞANLI

 

7.HAFTA

ÇAMLITEPE - TAVŞANLI

GEBZE BALKAN - ÇAY.FATİH

KULLAR - İZMİT YENİMAHALLE

GÖLCÜK İ.Y. - KADIKÖY

ŞİRİNTEPE - HİSAREYN

 

8.HAFTA

KADIKÖY - HİSAREYN

İZMİT YENİMAHALLE - GÖLCÜK İ.Y.

ÇAY.FATİH - KULLAR

TAVŞANLI - GEBZE BALKAN

ÇAMLITEPE - ŞİRİNTEPE

 

9.HAFTA

HİSAREYN - İZMİT YENİMAHALLE

GEBZE BALKAN - ÇAMLITEPE

KULLAR - TAVŞANLI

GÖLCÜK İ.Y.  - ÇAY.FATİH

ŞİRİNTEPE - KADIKÖY

 

1.KÜME FUTBOL LİGİ C GRUBU 2014/2015 SEZONU İLK YARI FİKSTÜRLERİ

1 KARTEPE BLD

2 B.DERBENT

3 GEBZE TAYFUN

4 BAĞDAT

5 BAŞİSKELE BLD

6 TÜRKELİ

7 HARB-İŞ

8 HALIDERE BLD

9 KÖRFEZ ESEN

10 TURGUT

 

1.YARI

1.HAFTA

GEBZE TAYFUN - B.DERBENT

BAĞDAT - KARTEPE BLD

BAŞİSKELE BLD - KÖRFEZ ESEN

TÜRKELİ - HALIDERE BLD

HARB-İŞ - TURGUT

 

2.HAFTA

KARTEPE BLD - BAŞİSKELE BLD

B.DERBENT - BAĞDAT

HALIDERE BLD - HARB-İŞ

KÖRFEZ ESEN - TÜRKELİ

TURGUT - GEBZE TAYFUN

 

3.HAFTA

BAĞDAT - GEBZE TAYFUN

BAŞİSKELE BLD - B.DERBENT

TÜRKELİ - KARTEPE BLD

HARB-İŞ - KÖRFEZ ESEN

HALIDERE BLD - TURGUT

 

4.HAFTA

KARTEPE BLD - HARB-İŞ

B.DERBENT - TÜRKELİ

GEBZE TAYFUN - BAŞİSKELE BLD

KÖRFEZ ESEN - HALIDERE BLD

TURGUT - BAĞDAT

 

5.HAFTA

BAŞİSKELE BLD - BAĞDAT

TÜRKELİ - G EBZE TAYFUN

HARB-İŞ - B.DERBENT

HALIDERE BLD - KARTEPE BLD

KÖRFEZ ESEN - TURGUT

 

6.HAFTA

KARTEPE BLD - KÖRFEZ ESEN

B.DERBENT - HALIDERE BLD

GEBZE TAYFUN - HARB-İŞ

BAĞDAT - TÜRKELİ

TURGUT - BAŞİSKELE BLD

 

7.HAFTA

TÜRKELİ - BAŞİSKELE BLD

HARB-İŞ - BAĞDAT

HALIDERE BLD - GEBZE TAYFUN

KÖRFEZ ESEN - B.DERBENT

TURGUT - KARTEPE BLD

 

8.HAFTA

B.DERBENT - KARTEPE BLD

GEBZE TAYFUN - KÖRFEZ ESEN

BAĞDAT - H ALIDERE BLD

BAŞİSKELE BLD - HARB-İŞ

TÜRKELİ - TURGUT

 

9.HAFTA

KARTEPE BLD - GEBZE TAYFUN

HARB-İŞ - TÜRKELİ

HALIDERE BLD - BAŞİSKELE BLD

KÖRFEZ ESEN - BAĞDAT

TURGUT - B.DERBENT

 

1.KÜME FUTBOL LİGİ D GRUBU 2014/2015 SEZONU İLK YARI FİKSTÜRLERİ

1 İZMİT SELANİK

2 BAĞÇEŞME

3 ARAPÇEŞME

4 MAŞUKİYE

5 DERİNCE BİRLİK

6 TAVŞANCIL

7 MAP KAVAKLI

8 GÖLCÜK G.B.

9 BEYLİKBAĞI

 

1.YARI

1.HAFTA

BEYLİKBAĞI - BAY

GÖLCÜK G.B. - İZMİT SELANİK

BAĞÇEŞME - MAP KAVAKLI

TAVŞANCIL - ARAPÇEŞME

MAŞUKİYE - DERİNCE BİRLİK

 

2.HAFTA

GÖLCÜK G.B. - BAY

MAP KAVAKLI - BEYLİKBAĞI

İZMİT SELANİK - TAVŞANCIL

DERİNCE BİRLİK - BAĞÇEŞME

ARAPÇEŞME - MAŞUKİYE

 

3.HAFTA

MAP KAVAKLI - BAY

TAVŞANCIL - GÖLCÜK G.B.

BEYLİKBAĞI - DERİNCE BİRLİK

MAŞUKİYE - İZMİT SELANİK

BAĞÇEŞME - ARAPÇEŞME

 

4.HAFTA

TAVŞANCIL - BAY

DERİNCE BİRLİK - MAP KAVAKLI

GÖLCÜK G.B. - MAŞUKİYE

ARAPÇEŞME - BEYLİKBAĞI

İZMİT SELANİK - BAĞÇEŞME

 

5.HAFTA

DERİNCE BİRLİK - BAY

MAŞUKİYE - TAVŞANCIL

MAP KAVAKLI - ARAPÇEŞME

BAĞÇEŞME - GÖLCÜK G.B.

BEYLİKBAĞI - İZMİT SELANİK

 

6.HAFTA

MAŞUKİYE - BAY

ARAPÇEŞME - DERİNCE BİRLİK

TAVŞANCIL - BAĞÇEŞME

İZMİT SELANİK - MAP KAVAKLI

GÖLCÜK G.B. - BEYLİKBAĞI

 

7.HAFTA

ARAPÇEŞME - BAY

BAĞÇEŞME - MAŞUKİYE

DERİNCE BİRLİK - İZMİT SELANİK

BEYLİKBAĞI - TAVŞANCIL

MAP KAVAKLI - GÖLCÜK G.B.

 

8.HAFTA

BAĞÇEŞME - BAY

İZMİT SELANİK - ARAPÇEŞME

MAŞUKİYE - BEYLİKBAĞI

GÖLCÜK G.B. - DERİNCE BİRLİK

TAVŞANCIL - MAP KAVAKLI

 

9.HAFTA

İZMİT SELANİK - BAY

BEYLİKBAĞI - BAĞÇEŞME

ARAPÇEŞME - GÖLCÜK G.B.

MAP KAVAKLI - MAŞUKİYE

DERİNCE BİRLİK - TAVŞANCIL

17 Ağustos 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR