Zeytinoğlu, Avrupa’yı temsil etti

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, WCF’nin yönetimine seçimle gelen 20 kişi arasına girerek önemli bir başarı sağladı. Zeytinoğlu,...

BÜYÜT

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, WCF’nin yönetimine seçimle gelen 20 kişi arasına girerek önemli bir başarı sağladı. Zeytinoğlu, bu kapsamda 15-18 Ekim tarihlerinde Japonya’nın başkenti Tokyo’da gerçekleştirilen, Word Chambers Federation-Dünya Odalar Federasyonu (WCF) genel kurul toplantısına, Avrupa kıtasını temsilen katıldı.

 

ZEYTİNOĞLU JÜRİ OLDU

Toplantıda, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu adına danışmanı Sarp Kalkan ve Rona Yırcalı da hazır bulundu. KSO Başkanı Zeytinoğlu’nun juri olarak bulunduğu toplantıda, WCF’nin 2017 genel konsey toplantısının yapılacağı şehir hakkında sunumlar gerçekleştirildi. Aday şehirler olarak, Avustralya’dan Sydney, Çin’den Yiwu, Hindistan’dan Kalkuta ve Filipinler’den Manile yer aldı.

 

ABD SEYAHATİ

KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Tokyo’daki WCF toplantısı sonrası, KSO meclis ve komite üyelerinin de yer aldığı 14 kişilik bir heyetle ABD’nin Las Vegas şehrinde “Güneş Enerjisi Fuarı”na katıldı. Zeytinoğlu, Türk Amerikan Odası (TACCI) yönetim kurulunun Newyork’taki toplantısına Odalar Birliği’ni temsilen katıldı.

28 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR