Büyükşehir’den ağaçlara MOBESE makyajı

Büyükşehir Park Bahçeler budama timi, 56 noktada MOBESE görüntüsünü engelleyen binlerce ağacı budadıÜst geçitler, terminaller ve iskeleler, Sekapark ü...

BÜYÜT

Büyükşehir Park Bahçeler budama timi, 56 noktada MOBESE görüntüsünü engelleyen binlerce ağacı budadı

Üst geçitler, terminaller ve iskeleler, Sekapark ücretsiz otopark alanı noktalarına yerleştirilen Büyükşehir kent güvenlik sistemindeki 380 kamera ve Emniyet müdürlüğüne ait MOBESE kameralarının önleri açılmış oldu.

GÖRÜNTÜ NETLEŞTİ
MOBESE sistemine bağlı kameraların önlerindeki ağaçlar, büyüdükçe görüntülerde kör noktalar oluşturmaya başlamıştı. Kocaeli genelinde MOBESE kameralarının bulunduğu 56 noktada görüntünün netleşmesi ve kadrajın genişlemesi için Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ve Büyükşehir Park Bahçeler birimi iş birliği yaptı. Emniyet müdürlüğünden bir görevli ve Park Bahçeler birimine ait budama ekibi belirlenen noktalarda işe başlayarak ağaçları tek tek budadı.

BİNLERCE AĞAÇ BUDANDI
MOBESE görüntüsünü engelleyen ağaçları temizleyen Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Birimine bağlı budama timi, tam teçhizat iş başındaydı. Güvenlik tedbirlerini alan ekipler bir sepet yardımı ile binlerce ağacı budadı. Herhangi bir sorunun yaşanmayan çalışmada arkadan gelen ekipler kesilen ağaç dallarını anında toplayarak, temizlik çalışması yaptı.

10 Şubat 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR