Şevki Yılmaz, Demokrasi Nöbeti'ne katıldı

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcıları, Gölcük İlçe Müftüsü Mehmet Yazıcı, Gölcü...

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcıları, Gölcük İlçe Müftüsü Mehmet Yazıcı, Gölcük Ak Parti, Chp, Mhp ve Sp İlçe Başkanları, Dernek Başkanları ve binlerce vatandaş katılım göstererek birlik ve beraberlik en güzel örnekleri sunmaya ilk gün olduğu gibi halen devam ediyor.

Ellerinde bayraklarıyla Anıtpark Meydanı'nda toplanarak nöbet tutan vatandaşlara; Refa h Partisi R ize eski Milletvekili Şevki Yılmaz Demokrasi Nöbeti ‘ne destek verdi.

 

 

Türkiye’nin Büyümesini ve Güçlenmesini Çekemiyorlar

Gölcük’lü  vatandaşların Demokrasi Nöbeti’nde yanında olarak onlara destek olan Refah Partisi Rize eski Milletvekili Şevki Yılmaz yaptığı konuşmasında "Türkiye'nin büyümesini ve güçlenmesini çekemeyenler, sen mi hızlı tren yaparsın, sen mi ordunun silahının yüzde 80'ini Türkiye'de üretirsin, sen mi insansız hava aracı yaparsın, sen mi füze yaparsın, sen mi otobanlar yaparsın, Sen mi kişi başına milli gelirin 2 bin dolara düşmüş bir toplumu 12 bin dolara yükseltirsin, sen mi yüzde bin gece faizlerini yüzde beşlere kadar düşürerek faiz lobisine savaş açarsın, dediler ve ona da darbe yapmaya kalktılar. 17-25 Aralık darbesi, arkasından da 15 temmuz darbesi. Ne oldu, bizim yaşımızdakiler bilir, 12 Eylül 1980 sabahı Amerikan basını sabah şu mesajı geçiyordu, "Bizimkiler başardı. Türkiye'de bizim çocuklar başardı". Ama 16 Temmuz sabahı aynı Avrupalı haçlı medya, "Bizimkiler yenildi. Bizim çocuklar yenildi" diye başlık attı" dedi.


Eskiden Müslümanların şuurlanmasına darbe yapılırdı diyerek sözlerini sürdüren Yılmaz, "Şimdi ise darbeyi gece teheccüd namazına kalkan, namaz kılan insanlar eliyle o ülkeye yapma planını yaptılar. Ama tutmadı. Neden ? Çünkü darbeyi yapan adam, yaptıran adam O, Amerika'daki kukla, sakın ona Fethullah demeyin, onun adı lanetullah" diye konuştu.

28 Temmuz 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR